Gdzie naprawić samochód?

G
moto sos 2011-07-18 21:04

Re: Gdzie naprawić samochód?

i stale coś się zwala w tej twojej bryce przez te 3 lata to niezły szmelc ściągnąłeś od nazistów, przez jakiegoś dziadka szkopa zajeżdżony

G
do moto sos 2011-07-18 23:43

Re: Gdzie naprawić samochód?

Umarłem xD

G
taurus 2011-07-19 12:14

Re: Gdzie naprawić samochód?

Bolt - jak często oddawałeś brykę do tego warsztatu? Szukam dobrego mechanika w Wawce, niestety jest cała masa pseudo fachmenów. I jak cenowo dają jakieś promocji w tym pol-mot ??

G
moto sos 2011-07-19 18:23

Re: Gdzie naprawić samochód?

jest upust 10% na samochody z floty luftwafe adolf hitler, reszta jak made in skońne oczka czy hamburgery z za wody nie mają upustu

G
tsytsu 2011-07-25 23:20

Re: Gdzie naprawić samochód?

o tym polmot' cie to wam tak Smoktunowicz kazał pisać . Pozdrówcie typa ode mnie, opinie tak prymitywne ze na kilometr śmierdzą sponsoringiem.

G
Micho30 2011-07-29 14:37

Re: Gdzie naprawić samochód?

Gdzie naprawić samochód? A co warsztaty to placówki deficytowe, że trzeba je ekstra szukać? W mieście to jest ich od groma, gorzej na wsi czy w małych mieścinach, ale i tam da się znaleźć.
Na favore.pl znalazłem ponad 6 tys. warsztatów z różnych części kraju
http://www.favore.pl/cat1613_uslugi-warsztatowe-naprawy.html

Nie jest więc je trudno znaleźć tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać.

G
luxtorpeda 2012-10-14 19:12

Re: Gdzie naprawić samochód?

no to nie zazdroszczę, jak jeździsz i szukasz dobrego mechanika, a takiego czasem to ze świecą szukać. Ale jakby ktoś poszukiwał takowego we Wrocławiu to mogę polecić Franceserwis.

G
Andrzej_lat 2014-09-15 15:46

Re: Gdzie naprawić samochód?

Naprawy powypadkowe to tylko u panów z Kurczej 18 w Osielsku. Dobry kontakt, terminowość, a przede wszystkim uczciwe naprawy, bez fuszerowania...Tak mi odnowili Forda, że naprawdę nie spodziewałem się, aż tak dobrych efektów. Karoseria była w opłakanym stanie, a oni jakby dali jej drugie życie. Warto sprawdzić ich portal www.krucza18.pl. Tutaj są opisane szczegółowo usługi, które wykonują.

1 2