Black&Decker i DeWalt

Do ostatniej strony »
G
Rufus 2009-05-11 00:00

Re:Black&Decker i DeWalt

Dla jednych się polepszyła a dla innych pogorszyła-opinie o elektronarzędziach są zawsze przeciwbiegunowe i zależą od tego jakie kto ma doświadczenia z daną marką.
Ja nie używam DeWalta -przytoczyłem tylko to co słyszałem od ludzi z branży narzędziowej.

G
JK 2009-05-12 00:00

Re:Black&Decker i DeWalt

U mnie w pracy trwała niedawno duża przebudowa hali sprzedaży. Firma która robiła tą przebudowę, używala różnych narzędzi. Głównie Makity, Milwaukee, Hitachi i pojedyńcze sztuki Boscha czy Metabo. Gdy zapytałem co się strawuje najlepiej odpowiedź była jasna Milwaukee potem reszta. Gdy zapytalem o Dewalta stwierdzili, że to najgorsza opcja z roczną gwarancją, makity wytrzymalsze a Hitachi(wkrętarki) tańsze i dlatego kupili;). Więc opinia o gorszej jakości jest dość uzasadzniona:P
Co do jakości B&D w stosunku do Einhella to obecnie nie widze róznicy. Niebieska linia spokojnie konkuruje z B&D najtańszymi wersjami, a Lina Czerwona z najlepszymi B&D czy nawet chińsko-węgiersko-malezyjskimi Boschami;)

G
Rufus 2009-05-12 00:00

Re:Black&Decker i DeWalt

W najtańszym Chińskim BD czy Einhellu mechanizmy tak nie rzężą jak w zielonych Boschach.
Dotyczy to w szczególności szlifierek kątowych ,choć i wiertarki Green Bosch to masakra dla uszu !

G
JK 2009-05-13 00:00

Re:Black&Decker i DeWalt

A co do boscha to racja:P nizsze modele zdecydowanie wolalbym B&D i i taniej. Ale już PSB -700 2RE chodzi już ładnie;)

G
adik 2012-02-01 13:38

Re: Re:Black&Decker i DeWalt

U mnie w pracy trwała niedawno duża przebudowa hali sprzedaży. Firma która robiła tą przebudowę, używala różnych narzędzi. Głównie Makity, Milwaukee, Hitachi i pojedyńcze sztuki Boscha czy Metabo. Gdy zapytałem co się strawuje najlepiej odpowiedź była jasna Milwaukee potem reszta. Gdy zapytalem o Dewalta stwierdzili, że to najgorsza opcja z roczną gwarancją, makity wytrzymalsze a Hitachi(wkrętarki) tańsze i dlatego kupili;). Więc opinia o gorszej jakości jest dość uzasadzniona:P
Co do jakości B&D w stosunku do Einhella to obecnie nie widze róznicy. Niebieska linia spokojnie konkuruje z B&D najtańszymi wersjami, a Lina Czerwona z najlepszymi B&D czy nawet chińsko-węgiersko-malezyjskimi Boschami;)

Ta, nie ma jak opini zuli ktorzy patrza tylko na cene :)

G
ani,mru,mru 2012-02-01 17:00

Re: Black&Decker i DeWalt

to ja napisze ze u mnie stawiali hale produkcyjna , robila ekipa uzywali meelwaukee , dewalt , metabo , makite i hitachi i mowili ze najlepszy jest dewalt a najgorszy wybor to meelwaukee, JK ale dziecinada. chlopie skoncz. ups juz jestes skonczony. hee pozdrawiam i polecam dewalta

G
JK. 2012-02-05 00:50

Re: Black&Decker i DeWalt

Adik kto jest żul każdy widzi, lepeiej powiedz coś sensownego.

G
346 2012-02-05 00:57

Re: Black&Decker i DeWalt

A ja polecam Milwuakee ani coś tam... a dewalt jest przereklamowany, w europie tylko w Anglii jest popularny i w Polsce, bo polaczki z Anglii nauczyli sie pracowac na zółtku. Niemcy, Francja, Hiszpania, Dania, włochy czy Rosja tam dominują Hilti, Bosch, Metabo, AEG czy Kress.

G
3maja 2012-10-16 09:34

Re: Black&Decker i DeWalt

Firma Black and Decker to syf. Kupiłem kilka ich produktów i wszystko okazało się śmieciem. Diaks i wkrętarka się spaliły. Wkrętarka (kolor pomarańczowy) padła po kilku tygodniach użytkowania, ale gwarancji mi nie uznali, bo ją "przeciążyłem" skręcając szafki kuchenne. Najbardziej rozwalił mnie kątownik z linijką, który nie miał kąta prostego, a podziałka z linijki zmyła się, jak przypadkiem zachlapałem ją wodą. Chcecie się wkurzyć to kupcie sobie noname - przynajmniej taniej wyjdzie.

G
Gość 2016-04-24 13:04

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

s
skot1111 2016-04-24 13:09

Re: Black&Decker i DeWalt

możecie pisać różne te bzdury kto gdzie i kiedy z kim i komu sprzedał ja wiem jedno gość stworzył pierwszą pilarkę ramową na świecie założył firmę i nazwał ją od swojego nazwiska DeWalt a póżniej ją sprzedał innej firmie a ta w 1960 sprzedała ją dla B&D. pracuję jako monter konstrukcji stalowych z DeWaltem od 10 lat , próbowałem narzędzi innych firm ale żadne nie zdały egzaminu jeżeli chodzi o jakość DeWalta to wciąż rośnie. rozumiem że większość osób nie eksploatuje tak bardzo narzędzi jak ja ale jak ktoś pisze że METABO jest lepsze od DeWalta to chyba kompletnie zwariował albo używa elektronarzędzi do montażu obrazków na ścianie

G
stanbo 2017-01-31 14:26

Re: Black&Decker i DeWalt

Bosch nie wypuscil Skilla tylko przejal firme i ,,wcielil" do grupy Bosch z prawem uzywania nazwy Skill.
Skoda tez zachowala prawo uzywania nazwy.

G
stanbo 2017-01-31 14:28

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Hugojugo 2018-03-01 19:11

Re: Black&Decker i DeWalt

Po co te dyskusje. Każda firma ma udane modele elektronarzędzi. Np piły będzie miał dobę de Walt ale np juz wkrętarki gorsze. Z makity będzie super wkrętarka ale odkurzacz to zabawka. Odkurzacz to starmix itp itd.... nie ma firmy która ma wszystkie narzędzia super hiper najlepsze.....

G
sajgonov 2020-02-26 17:21

Re: Black&Decker i DeWalt

Zacnie pan prawisz)

1 2 3

Producenci :