wiertarki PERLES

G
przemko 2005-08-25 00:00

wiertarki PERLES

mogę uzyskac troche informacji na temat wiertarek firmy Perles ? Nadaję się ten sprzęt do uzytku domowego ?

G
Andriusza 2005-08-26 00:00

Re:wiertarki PERLES

Do użytku domowego jak najbardziej, ponadto to profesjonalny sprzęt, może nie produkowany na zachodzie, ale w niczym nie odstaje od zachodnich elektronarzędzi.
Po za tym jest on objęty gwarancją trzyletnią a to też o czymś świadczy.
Pozdrawiam
Andriusza

G
chris70 2005-08-29 00:00

Re:wiertarki PERLES

To dobre i mocne wiertarki,jeśli chcesz kupić to się nie zastanawiaj.Jeśli będziesz o nią dbał to twoje dzieci też będą miały z niej pożytek:))W firmie użytkujemy wiertarkę PERLES i jest nie do zajechania, choć nikt jej nie oszczędza.Na temat serwisu nie słyszałem dotychczas nic złego, to jeszcze jeden plus. Pozdrawiam.:)

G
michu 2005-08-30 00:00

Re:wiertarki PERLES

chris70 może nie słyszałeś bo ci się nie popsuła ale ja słyszałem i jest on ok i wcale nie przeginają z cenami tak jak FESTOOL

G
FINEK 2005-09-02 00:00

Re:wiertarki PERLES

PERLES - dobra marka, jeszcze lepszy wyrób, rozsądne ceny w stosunku do wysokiego poziomu jakości, serwis sprawdzony..........sprzęt działa prawie codziennie bezproblemowo.
NIE KUPUJCIE WYNALAZKÓW TAKICH JAK BLAUCRAFT !!!

G
micho 2005-09-09 00:00

Re:wiertarki PERLES

PERLES - dobra marka, jeszcze lepszy wyrób, rozsądne ceny w stosunku do wysokiego poziomu jakości, serwis sprawdzony..........sprzęt działa prawie codziennie bezproblemowo.
NIE KUPUJCIE WYNALAZKÓW TAKICH JAK BLAUCRAFT !!!
oczywiście PERLES jakością wykonania, trwałościa jest godny uwagi. Poza tym gwarancja 3 lata to jest COŚ, serwis solidny i szybki.
Odradzam osobiście nabywanie takich marek: jak TOPEX, TOYA, EINHELL i oczywiście jak znany ze złej sławy BLAUCRAFT !!!

G
kawal 2005-09-11 00:00

Re:wiertarki PERLES

PERLES - dobra marka, jeszcze lepszy wyrób, rozsądne ceny w stosunku do wysokiego poziomu jakości, serwis sprawdzony..........sprzęt działa prawie codziennie bezproblemowo.
NIE KUPUJCIE WYNALAZKÓW TAKICH JAK BLAUCRAFT !!!
oczywiście PERLES jakością wykonania, trwałościa jest godny uwagi. Poza tym gwarancja 3 lata to jest COŚ, serwis solidny i szybki.
Odradzam osobiście nabywanie takich marek: jak TOPEX, TOYA, EINHELL i oczywiście jak znany ze złej sławy BLAUCRAFT !!!
Oprocz mającego bardzo złą sławę sprzętu BLAUCRAFT
uprzedzam
przed maszynami firm: BLACK MASTER, KING CRAFT i HAUS MAJSTER - wszystko to jest prawdopodobnie jedna fabryka, yylko inne etykietki

G
Malarz 2011-04-06 22:47

Re: wiertarki PERLES

Witam .Uzywam wiertarki Perles 1020 W do mieszania roznych zapraw jest nie dozajehania.Wymienialem szczotki juz pare razy i nadal narzedzie jest sprawne.Bardzo dobrze i szybko miesza zaprawy ..Polecam Ja mam tem sprzet z 7 lat nawet nie jestem wstanie powiedziec ile ton np gipsu umieszala.Pozd

G
seba220 2013-11-30 19:25

Re: wiertarki PERLES

Baardzo dobry sprzęt,solidny jak np makita czy hilti.nie do zajechania:)w pracach domowych jak i na budowie.polecam.

G
adam 2014-07-11 22:29

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
leon123 2016-10-26 21:14

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

1

Producenci :

Kategorie :