Wiertarka tania i dobra

G
Bel-ami 2013-09-05 16:16

Re: Wiertarka tania i dobra

Że, Celma i jakość!?!? Jaka niby jakość? Porządny chińczyk jak Macallister czy DWT wygląda przy narzędziach Celmy jak klasa HD. Szlifierki wysokoobrotowe Celmy to chińszczyzna dostępna u tysiąca marek marketowych, w każdym kolorze tęczy. Wkrętarki to nawet nie stare modele Makity jak jeszcze do niedawna mit krążył po internecie, a najzwyklejsze w świecie chińszczyzny które można zamówić na alibabie po kilkanaście dolarów za sztukę. Nawet ten ich kolor obudowy tak się ma do niebieskiej Celmy jak gówno do twaroga. Jeden egzemplarz prawie niebieski, drugi prawie zielony.
Nawet wspomniane przeze mnie wcześniej Macallister czy DWT, przynajmniej starają się dbać o tą jednolitość. O to żeby marka była rozpoznawalna i miała swój styl. A jak można pisać o jakości, jak Celma nie potrafi zadbać nawet o taką pierdołę. Jak już zamawiacie kontener tego szmelcu to przynajmniej niech ktoś z waszych handlarzynów ruszy dupę do Shijiazhuang, Danyang czy diabli wiedzą gdzie jeszcze i zadba o to żeby niebieski był niebieski. Obecnie to się tylko kompromitujecie i staczacie tą firmę na dno. Za wyjątkiem kilku wiertarek których konstrukcje pamiętają jeszcze czasy komuny to nie macie nic, absolutnie NIC wartego uwagi. Wszystko marnej jakości chińszczyzna, której nie potraficie nawet ładnie opakować.

G
Mike 2013-09-05 19:10

Re: Wiertarka tania i dobra

Bel-ami kocham Ciebie! Zrobiłaś mi dzień :-P (bo mam nadzieję że jesteś kobieta :-P)

Pięknie opisana CELMA. Ja zawsze myślałem że te wkrętarki są od firmy Tosan bo taki sitodruk jest na wkrętarce z plakatu Celmy (to dopiero jest obciach :-P). Ale faktycznie sprawdzam Alibabe i jest tam pełno tego samego wzoru od różnych producentów. Te same parametry. Czyli typowy masowo robiony chińczyk (zresztą tak samo jak Tosan).
Celma chyli się ku upadkowi a handlowcy w akcie desperacji brzytwy się chwytają. Żeby chociaż mieli jakieś normalne nicki hehe.
Pewnie Celme Keyang ciśnie po zamówieniu tylu "potężnych" młotków pseudo-wyburzeniowych o spłatę faktury.
Swoja drogą modele robione przez Keyanga i Perlesa są to jedyne rzeczy co celma ma w ofercie które jeszcze reprezentują jakiś tam poziom "semi-profi". Bo prawdziwie profesjonalnych i nowoczesnych narzędzi to celma w ofercie nie ma.

G
Bel-ami 2013-09-05 19:24

Re: Wiertarka tania i dobra

Kurcze Mike, jako chyba jedyny wziąłeś mnie za kobietę hehe
A jeżeli sugerowałeś się tak przez mój nick, to Bel-ami zawsze używa się w odniesieniu do mężczyzn. Dlatego zasmucę cię ale nie, nie jestem kobietą:)
Ale fajnie, że się zgadzamy co do Celmy. Widzę, że ich marketingowcy i Stayera coraz większej liczbie ludzi działają na nerwy. Jak się sprzedaje szmelc to taki marketing. Dobre narzędzia same się obronią, co ja mówię nawet średnie narzędzia mają swoich fanów bo są tanie i można nimi popracować. Uczciwa cena za średni towar. A Celma, Stayer itp. Jak to określić? Chyba jedynie jak w tym kawale o żabie, co ani ona mądra, ani ładna. To Celma to taka żaba, ani te narzędzia dobre, ani tanie.

1 2

Kategorie :