Toya, Topex

Do ostatniej strony »
G
piter 2005-10-11 00:00

Toya, Topex

czesc co sądzicie o elektronarzędziach firmy Topex , Toya itp?

G
MARIO 2005-10-11 00:00

Re:Toya, Topex

Mam od roku wiertarkę i szlifierkę katowa Toyi-czerwone. Moje modele nawet sobie radzą w pracach domowych, ale kumpel miał miej szczęscia. raczej do prac domowych i niezbyt ciężkich, ale z drugiej strony za tę cenę...

G
seba 2005-10-12 00:00

Re:Toya, Topex

Mam opalarkę TOPEX ponad dwa lata często używana w piwnicy do suszenia rozmaitych detali przy, cekolowaniu kuchni jesienią ubiegłego roku działała jako farelka żeby nagrzać pomieszczenie w sumie pracowała bardzo intensywnie i ma się świetnie nadal.

G
TMK 2005-11-09 00:00

Re:Toya, Topex

pytanie czy wiesz co to są elektronarzędzia Toya, Topex?
Jeśli zakładasz, że to te które maja logo na obudowie, to masz rację ale obecnie pewnie gdzieś w 15% :) Obydwie firmy mają kilka własnych brendów, które nie tak łatwo powiązać z nimi
Ogólnie, to uważam że produkują (importują) dla niskiej (supermarkety - produkty 1-szo cenowe) i średniej półki (droższe, lepsze i częściej spotykane w hurtowniach).
pogogluj to znajdziesz trochę więcej informacji o nich

G
bebe 2005-11-30 00:00

Re:Toya, Topex

czesc co sądzicie o elektronarzędziach firmy Topex , Toya itp?
TOYA, TOPEX jest O.K. niewygorowana cena, jakosc jak bozia da, a raczej zoltek zlozy.
O wiele gorszym zjawiskiem jest podszywanie sie produkcji chinskiej jakosci TOPEX pod pochodzenie niemieckie. Robi to z pelna premedydatacja niejaka firmas BLAUCRAFT, ktora za swoje BUBLE pod klamliwym tytułem "MADE IN GERMANY" kaze kliencikom placic cene x 3 wieksza od sprzetu TOPEX, podczas gdy obie te marki maja calkiem porownywalna jakosc. Powiem szczerze TOPEX jest jakosciowo taki sam jak BLAUCRAFT, przekonalem sie o tym praltycznie.
DLATEGO NIE PRZEPLACAJCIE LUDZIE ZA BLAUCRAFT, BO TO ZADNA MARKA !!!!!!!!!!!!!

G
stasiu 2005-12-16 00:00

Re:Toya, Topex

seria grafitowa topexu jest bardzo dobra i przeznaczona dla bardziej wymagajacych klientow.

G
Marek 2006-03-18 00:00

Re:Toya, Topex

Ja mam zarówno piłe spalinową jak i szlifierkę. Z tego co używałem do tej proy jestem zadowolony. Porównanie do Topex czy Toya to raczej nieporozumienie - tamte sprzęty nawet nie posiadają prawdziwych metalowych łożysk i ogólnie wypchane są plastikiem. Natomiast sam rozkręciłem szlifierkę Bluacrafta i wiem, że to, co Pan pisze to bzdura, pyzatym Topex i inne wytrzymują bardzo krótko użytkowanie, a ja już mam ten sprzęt ponad rok i działa dobrze.

G
Misiek 2006-04-20 00:00

Re:Toya, Topex

pyzatym Topex i inne wytrzymują bardzo krótko użytkowanie, a ja już mam ten sprzęt ponad rok i działa dobrze.
a ja nie zgadzam sie z tym - mam wiertarkęudarową Toya i dizała mi ona juz ponad 3 lata - fakt troche sie rozjechała już i nadaje się tylko do wiercenia w drewnie no ale wątpię żeby jaka kolwiek inna wytrzymało wiercenie w takim żelbecie jak ja mam w domu. Toya i topex jak na swoje ceny są bardzo dobrym sprzętem do wykorzystania w domu - dałem 200 zł ostatnio za młot udarowy Topexu i naprawde nie narzekam - dział juz pół roku - połozyłem z nim panele na ściany w całym domu i nie zauważyłem aby się za bardzo zużył.

G
kamil 2006-10-30 00:00

Re:Toya, Topex

mam problem czy ktoś mi pomorze mam wkrętarke TOPEX 18v i zapomniałem ją wyjąć z ładowarki i ładowała się ok 12 godz a na bateri jest napisane że powinna się ładować od4 do7 godz czy ktoś wie czy zepsuła się bateria

G
grzegorz Bowej 2006-11-13 00:00

Re:Toya, Topex

przeładowanie baterii skraca jej żywotność ale nie sądzę aby uległa zniszczeniu jeśli ładowała sie 12h, sam miałem taki przypadek i bateria działa nadal

G
rysiek 2006-12-23 00:00

Re:Toya, Topex

Ja mam zarówno piłe spalinową jak i szlifierkę. Z tego co używałem do tej proy jestem zadowolony. Porównanie do Topex czy Toya to raczej nieporozumienie - tamte sprzęty nawet nie posiadają prawdziwych metalowych łożysk i ogólnie wypchane są plastikiem. Natomiast sam rozkręciłem szlifierkę Bluacrafta i wiem, że to, co Pan pisze to bzdura, pyzatym Topex i inne wytrzymują bardzo krótko użytkowanie, a ja już mam ten sprzęt ponad rok i działa dobrze.
A mi szlifierka blaucraft nie zastartowala po wlonczeniu-nie wierzeze ten szmelc moze wytrzymac niby rok !
Chyba, ze lezy na polce !!!

G
Artur 2008-11-02 00:00

Re:Toya, Topex

Ja powiem tak... Elektronarzedzia firm Topex i Toya mają dobrą charakterystykę ceny do jakości osobiście używam Bosh ale kiedyś miałem Topex, a co do narzędzi takich jak klucze etc. to nie polecam tej firmy najlepsza jest firma Coval ale niestety droga

G
Artur 2008-11-02 00:00

Re:Toya, Topex

Ja powiem tak... Elektronarzedzia firm Topex i Toya mają dobrą charakterystykę ceny do jakości osobiście używam Bosch ale kiedyś miałem Topex, a co do narzędzi takich jak klucze etc. to nie polecam tej firmy najlepsza jest firma Coval ale niestety droga

G
Michał 2008-11-05 00:00

Re:Toya, Topex

ja powiem jedno:
http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20070918/POWIAT13/70917115
sprzęt niebezpieczny w użyciu.

G
A.D 2011-08-20 17:48

Re: Toya, Topex

Właśnie kupiłem ich tak zwany wyciskacz do tub z silikonem (pistolet do kleju), wytrzymał 5 sekund, nic nie wycisnął, rączka się pogięła, nity szlag trafił. Nigdy więcej tego badziewia

1 2