szlifierka kątowa jak założyć papier ścierny

szlifierka kątowa jak założyć papier ścierny

Witam
jestem zupełnie zielony w tym dziale mam szlifierkę kątową i papier ścierny taki okrągły i jak założyć na tą szlifierkę taki papier
szlifierka jest podobna do http://www.allegro.pl/item395165677_szlifierka_katowa_bosch_gwarancja_rozruchowa.html
tzn. ma też taką śrubę z czterema otworami
znajomy powiedział że możliwe że to się na rzep przyczepia ale jak?
chyba że da się odkręcic tą śrubę z 4 otworami ale jak?
proszę o odpowiedz

G
marti 2008-07-09 00:00

Re:szlifierka kątowa jak założyć papier ścierny

taaak .... m.in. na rzep to się przyczepia :-), ale jest to przystawka do wiertarki - która ma obroty ok 2800/min a nie do szlifierki kątowej która ma obroty ok. 11000/min

G
Terror 2008-07-12 00:00

Re:szlifierka kątowa jak założyć papier ścierny

Jest kilka rozwiązań.
Pierwsze w każdym sklepie dla majsterkowiczów dostaniesz tarczę z rzepem średnicy 115 lub 125 mm lub krążek na który nakłada się papier ścierny i przykręca. są również tarcze listkowe :) Wszystko słuzy do szlifowania - pytanie czego?

G
Terror 2008-07-12 00:00

Re:szlifierka kątowa jak założyć papier ścierny

Wielkość powierzchni i rodzaj materiału. Żebyś sobie np. drewna nie przyjarał ;) A najlepiej idź do sklepu powiedz sprzedawcy co chcesz robić na bank coś doradzi. Pozdrawiam

G
KYLO 2011-12-22 09:52

Re: szlifierka kątowa jak założyć papier ścierny

to jest takie proste z takimi papiurami a jak nie to szlifierka tasmowa a nie kotowe lub wiertarki szlifierka tasmowa najlepsza wiem bo jestem stolarz meblowy budowlany mam swoj warsztat

1

Producenci :

Kategorie :