Nasza strona do poprawnego działania wymaga włączonej obsługi JavaScript. Bez włączonego JavaScriptu nie można korzystać w pełni możliwości sklepu.
Posiadam kosę spalinową eurotec germany gt110 power, jestem z niej zadowolony, mimo iż kupiłem używaną i nie posiadam do niej instrukcji - poszukuję...
Jeśli chodzi o części szukaj na ich stronie, mają całe bazy wraz z schematami https://m2parts.pl/pl/navigation/czesci-zamienne-151.html
dzień dobry, Chodzi o piłę łańcuchowa Parkside Performance PPKSA40Li (IAN 494217). Gdzie można dostać zdejmowaną część obudowy piły łańcuchowej, tę...
Kiedyś bym polecił ale to co teraz jest w castorama to tragedia nie wytrzymuje nawet pol roku trzyletnia wiertarka lepiej działa niż dwumiesięczną a...
Nie naciągaj na olej firmowy. Znam lepszej jakości olej do H i tańszy - ważne aby parametry były a nie dochód H tylko sie liczył
Witam wszystkich formowiczów ,mam gorącom prozbe do wszystkich ktuży posiadają takom pilarke lub mieli z nią do czynienia, chodzi mi o rady wzglendem eksploatacji,tego urządzenia oraz naco powinienem uwarzać podczas pracy nią.Zgóry za wszystkie posty dziękuje
Pilnuj jakości paliwa (właściwy olej,przechowywanie do 1 miesiąca,kanister na paliwo), myj filtr i ostrz łańcuch. Posłuży Ci długo, bardzo mocna i wytrzymała maszyna profi. Używam jej zawodowo. Pozdrawiam
Bardzo dzienkuje za odpowiedz, napewno zastosuje twoje rady i przydadzom mi sie na przyszłość.jeszcze raz dzienki pozdrawiam Marcin :)
Witam, pracuje podobną od 7 lat 1.zawsze wlewaj olej do smarowania łancucha wiadomego pochodzenia, ja raz przez pomyłke wlałem olej jak się potem okazalo ELF o ładnym czerwonym kolorze. ale byl to olej do wspomagania układu kierowniczego samochodu i miałem potem mały problem z oczyszczeniem zbiornika z resztek farby. 2.paliwo i prawidlowośc dobrania mieszanki, można używac zielonych olejów konkurencji orlinalnie zapakowanych. 3.Ja po tgz.regulacji serwisowej musiałem zrobic to sam bo piła bardzo (dymiła).Stosój się do wskazówek i popraw do wysokości tam gdzie mieszkasz, zabardzo nie zubarzaj bo ją rorerwie :-) 4.pilnik tylko orginalnych firm może byc oregon albo szwedzki gdybyś czasem zgubił swój.To swietny sprzent pozdrawiam.
Witam ,bardzo dzienkuje za pomoc i rady napewno sie przydadzą zwarzywszy rze maszyna jes na etapie docierania,i karzde wskazówki są pomocne,jeszcze raz bardzo dzienkuje i pozdrawiam Marcin
Korzystamy z plików cookies w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania strony internetowej. Zgadzając się na wszystkie pliki cookies pozwolisz nam na dopasowanie treści do Twoich potrzeb podczas dokonywania zakupów na podstawie Twoich preferencji. W zakładce „Ustawienia” możesz dobrowolnie zdecydować, na który typ plików cookies chciałbyś zezwolić. Klikając „Akceptuję”, wyrażasz zgodę na stosowanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. W dowolnym momencie, możesz dokonać zmiany swojego wyboru klikając opcję „Ustawienia” w Polityce Cookies.
Poniżej możesz sprawdzić, jakie dane zbieramy w ciasteczkach i po co je zbieramy. Nie na wszystkie musisz się zgodzić.
Są niezbędne, by nasza strona działała prawidłowo, dlatego nie możesz z nich zrezygnować. Są wykorzystywane przez podstawowe funkcję strony.
Ciasteczka, które pozwalają na przesyłanie anonimowych danych o zachowaniu użytkowników na stronie. Dzięki temu możemy ulepszać naszą stronę, aby była łatwiejsza w obsłudze.
Ciasteczka, które przechowują informacje o Twoich wybranych ustawieniach i danych dotyczących personalizacji np. rozmiar opony.
Sprawdzamy co przeglądasz i kupujesz na naszej stronie, aby lepiej dopasować do Ciebie reklamy. Dzięki temu możesz zobaczyć te reklamy, które mogą Ci się przydać i być dla Ciebie interesujące.
Możesz zostawić pytanie na czacie, odpowiemy w najbliższym czasie. Nie zapomnij podać swojego adresu email lub telefonu.