Sthil ms361c prozba

G
fansiedl 2007-12-01 00:00

Sthil ms361c prozba

Witam wszystkich formowiczów ,mam gorącom prozbe do wszystkich ktuży posiadają takom pilarke lub mieli z nią do czynienia, chodzi mi o rady wzglendem eksploatacji,tego urządzenia oraz naco powinienem uwarzać podczas pracy nią.Zgóry za wszystkie posty dziękuje

G
Maciej 2007-12-05 00:00

Re:Sthil ms361c prozba

Pilnuj jakości paliwa (właściwy olej,przechowywanie do 1 miesiąca,kanister na paliwo), myj filtr i ostrz łańcuch. Posłuży Ci długo, bardzo mocna i wytrzymała maszyna profi. Używam jej zawodowo.
Pozdrawiam

G
fanisiedl 2007-12-08 00:00

Re:Sthil ms361c prozba

Bardzo dzienkuje za odpowiedz, napewno zastosuje twoje rady i przydadzom mi sie na przyszłość.jeszcze raz dzienki pozdrawiam Marcin :)

Re:Sthil ms361c prozba

Witam, pracuje podobną od 7 lat 1.zawsze wlewaj olej do smarowania łancucha wiadomego pochodzenia, ja raz przez pomyłke wlałem olej jak się potem okazalo ELF o ładnym czerwonym kolorze. ale byl to olej do wspomagania układu kierowniczego samochodu i miałem potem mały problem z oczyszczeniem zbiornika z resztek farby. 2.paliwo i prawidlowośc dobrania mieszanki, można używac zielonych olejów konkurencji orlinalnie zapakowanych. 3.Ja po tgz.regulacji serwisowej musiałem zrobic to sam bo piła bardzo (dymiła).Stosój się do wskazówek i popraw do wysokości tam gdzie mieszkasz, zabardzo nie zubarzaj bo ją rorerwie :-) 4.pilnik tylko orginalnych firm może byc oregon albo szwedzki gdybyś czasem zgubił swój.To swietny sprzent pozdrawiam.

G
fansiedl 2008-01-11 00:00

Re:Sthil ms361c prozba

Witam ,bardzo dzienkuje za pomoc i rady napewno sie przydadzą zwarzywszy rze maszyna jes na etapie docierania,i karzde wskazówki są pomocne,jeszcze raz bardzo dzienkuje i pozdrawiam Marcin

1

Producenci :