Skąd tanie narzędzia w hurcie ?

Do ostatniej strony »
G
fuhmen 2006-12-15 00:00

Skąd tanie narzędzia w hurcie ?

Witam.
Mam pytanie do użytkowników forum, gdzie można kupić tanie elektronarzędzia w większej ilości sztuk. Prowadzę mały zakład usługowy i używam teraz przeważnie tanich elektronarzędzi różnych marek. Kupuję przeważnie na allegro. Moje narzędzia są intansywnie eksploatowane i też często ulegają uszkodzeniom a naprawa często jest nieopłacalna. Z markowych narzędzi mam tylko 2 młoty udarowe ale ich ceny są kosmiczne. Ciekawe gdzie się zaopatrują sprzedawcy allegrowicze?

G
piotrek 2006-12-15 00:00

Re:Skąd tanie narzędzia w hurcie ?

na allegro to można czasem kupić podrabiane coś albo wadliwe i potem nie ma do kogo się żalić.
Ja tam nie lubię allegro. A co do tego gdzie oni się zaopatrują to przypuszczam że w jakichś promocjach biorą po 20 wiertarek z 1 modelu od jakiegoś znajomego przedstawiciela danej firmy, a że się znają to ten mu daje super cenę. Albo mniej optymistyczna wersja. Sprzęt niewiadomego pochodzenia.

G
paweł g. 2006-12-15 00:00

Re:Skąd tanie narzędzia w hurcie ?

najlepszy na sieczke jest BLAAUCRAAFT, mozna nabyc ten szmelc na jarmarkach, rynkach czy tez na ulicach (pioczytaj se to fcorum). Cena mizerna, wspolmierna do jakosci bubli. Jeden moze w ogole nie odpalic (to wyrob z korei pn.), drugi troche pociagnie - pgolnie oplaci sie. Nie kupuj tylko w sklepikach bo sklepiki pompuja kase w postaci marzy. Chwala ze jest mutant bosza, co oszustwem jest..

G
polo 2006-12-19 00:00

Re:Skąd tanie narzędzia w hurcie ?

najlepszy na sieczke jest BLAAUCRAAFT, mozna nabyc ten szmelc na jarmarkach, rynkach czy tez na ulicach (pioczytaj se to fcorum). Cena mizerna, wspolmierna do jakosci bubli. Jeden moze w ogole nie odpalic (to wyrob z korei pn.), drugi troche pociagnie - pgolnie oplaci sie. Nie kupuj tylko w sklepikach bo sklepiki pompuja kase w postaci marzy. Chwala ze jest mutant bosza, co oszustwem jest..
ocxzywiscie, tylko i wylacznie blaucraft jest maszynka do robienia kasiorki. Jest lepsza w obrocie od bosza bo taniutka jest - chociaz drozsza od einszela, bo slabsza w jakosci i cenowo wygorowana - do tej jakosci. I jest to nazwa nieznana - wiec kliencik-jeslen moze sie nadziac i przeplacic za bubla #
A w ogole to ten blaucraft kupowany jest na ulicy najczesciej i daja podobno wtedy i czesci zamienne w gratisie :)

G
szaman 2007-01-05 00:00

Re:Skąd tanie narzędzia w hurcie ?

najlepszy na sieczke jest BLAAUCRAAFT, mozna nabyc ten szmelc na jarmarkach, rynkach czy tez na ulicach (pioczytaj se to fcorum). Cena mizerna, wspolmierna do jakosci bubli. Jeden moze w ogole nie odpalic (to wyrob z korei pn.), drugi troche pociagnie - pgolnie oplaci sie. Nie kupuj tylko w sklepikach bo sklepiki pompuja kase w postaci marzy. Chwala ze jest mutant bosza, co oszustwem jest..
W poznaniu na budmie pawilon 2 stoisko 5 beda znowu reklamowac oszustwo pod tytulem blaucraft, a na pozegnanie targow beda spylac buble za polowke ceny cennikowej, wiec mozesz sie zaopatrzyc w tanizne !

G
Jack 2007-01-15 00:00

Re:Skąd tanie narzędzia w hurcie ?

No to już się dowiedziałeś.Połowa forumowiczów sama chętnie opchnęłaby ci narzędzia ze swoich sklepików.Nie licz że ci pomogą.Zachwalają swój towarek(dobry acz bardzo drogi)i jeżdżą po taniochach ile wlezie.Z tym Blucraftem to jak dzieci.A co do zakupów na allegro to bierz śmiało od ludzi którzy mają kilkaset czy nawet kilka tysięcy pozytywnych tranzakcji.Ostatnio kupowałem od gościa(zresztą z mojego miasta gdzie ma sklep firmowy) narzędzia boscha o 30% taniej z 3-letnią gwar. na f-vat.Mają też tańszego skila w cenach prawie topexów :-)JAK SIę CHCE TO MOżNA.Tu tylko marudzą że allegro im rynek psuje.No nie wszyscy ale sporo jest tu takich doradców

G
FELIX 2007-01-18 00:00

Re:Skąd tanie narzędzia w hurcie ?

No to już się dowiedziałeś.Połowa forumowiczów sama chętnie opchnęłaby ci narzędzia ze swoich sklepików.Nie licz że ci pomogą.Zachwalają swój towarek(dobry acz bardzo drogi)i jeżdżą po taniochach ile wlezie.Z tym Blucraftem to jak dzieci.A co do zakupów na allegro to bierz śmiało od ludzi którzy mają kilkaset czy nawet kilka tysięcy pozytywnych tranzakcji.Ostatnio kupowałem od gościa(zresztą z mojego miasta gdzie ma sklep firmowy) narzędzia boscha o 30% taniej z 3-letnią gwar. na f-vat.Mają też tańszego skila w cenach prawie topexów :-)JAK SIę CHCE TO MOżNA.Tu tylko marudzą że allegro im rynek psuje.No nie wszyscy ale sporo jest tu takich doradców
Jezeli facio ma upustu 50% to i tak zarobił trocha na interesie tym. A moze dostał gratis za złociszawiec glowę do interesu jeszcze ma !

G
Krzyś 2008-12-26 00:00

Re:Skąd tanie narzędzia w hurcie ?

Allegro - tam jest tanio, ale na podróbkach. Są tam jeszcze inni spryciarze - co to z urzędem skarbowym zadzierają, ale o tym wolę już nie pisać, aby pozostałych Forowiczów nie drażnić. Proponuje, abyś udał się do dużych przedstawicieli danej marki i negocjował rabat.

G
galaxyR 2009-01-22 00:00

Re:Skąd tanie narzędzia w hurcie ?

Witam. Czy zdarzają się podróbki np.EINHELLA?? Bo dziwi mnie fakt że ten sam model w najtańszym sklepie kosztuje prawie 2krotnie więcej niż u niektórych na Allegro. No i co lepiej - Einhella żółtego czy niebieskiego? Czerwony trochę drogi.

G
P 2009-01-28 00:00

Re:Skąd tanie narzędzia w hurcie ?

Witam. Czy zdarzają się podróbki np.EINHELLA?? Bo dziwi mnie fakt że ten sam model w najtańszym sklepie kosztuje prawie 2krotnie więcej niż u niektórych na Allegro. No i co lepiej - Einhella żółtego czy niebieskiego? Czerwony trochę drogi.
sam einhell jest taką podróba, sprzęt do niczego my w servisie mówimy ze najlepiej to się naprawia (sprawdzamy spalony wir + słabe koła nie robić nie opłacalne)

G
Rufus 2009-02-09 00:00

Re:Skąd tanie narzędzia w hurcie ?

Jeśli idzie o tzw "tanie marki" to nawet nie ma o czym fadać -Einhell jest najsolidniejszy ale i najdroższy.
Nie jest to jakaś super technilogia ale narzędzia sprawdzają sie na budowach i w małych warsztatach.
Pogadajcie z ludźmi to sie sami zdziwicie jak dobrą opinie ma Einhell.
W samym Einhellu sporo ostatnio sie zmnieło.
Z tego co wiem zrezygnowano ostatecznie z niższych linii typu "Bavaria" i na dzisiaj wprowadza sie linie "Blue" jako narzędzia podstwowe dla majsetrkowiczów i ludzi bawiących sie indywidualnie w remonty i linię "Red" o podniesionej jakości ale niestety już o wyższych cenach często porównywalnych z cenami Boscha,Kressa czy Makity.
Ja sam pracowałem narzędziami Einhella przez parę lat bo nie było mnie stać na nic lepszego -w szczególności wybierałem linię "Global" (niebieskie)
Różnie bywało ,ale zwykle narzędzia na siebie zapracowywały -a były eksploatowane dosyć intensywnie.
Teraz mimo że stać mnie na troche lepszy sprzęt -czasem kupuję Einhella dla swoich współpracowników bo szkoda mi np Kressa dla ucznia.
Kupiłem jakiś czas temu młotowiertarkę 850 w z linii "RED" i wiertarkę 2-biegową 1050 w z tej samej linii -pracują naprawdę przyzwoicie.
Tyle o Einhellu.
Co do samych zakupów -raczej wystrzegam sie internetu !
Kupuję Leroy Merlin,OBI i Castoramie.
Większe ilości to trzeba raczej negocjowac z przedstawicielami.

G
PAJM 2009-03-02 00:00

Einhell

Jakość wyrobów Einhella to jak to ja mówię "JAK SIĘ TRAFI"
Bywa różnie potrafi pracować 3 lata z serii Bawaria,albo popsuć się po 10min z serii Global(czyli niby dla profesjonalistów).
Co do cen na All zwróć uwagę czy sprzedawca daje gwarancję importera na Polskę.
Najczęściej takie wyroby mają w numerze fabrycznym zawarte dwie magiczne literki PL.
Jeśli tak nie jest odpuść sobie,bo nikt Ci tego na gwarancji nie zrobi.
Bo co do serwisu Einhella nie można mieć zastrzeżeń.
Wymieniają wszystko na nowe,i za bardzo nie wnikają.
I działają w systemie wysyłkowym,a więc za transport reklamowanego sprzętu się nie płaci nic.
Jedynie o serwisie pogwarancyjnym można zapomnieć.
Prawie nie istnieje u nich takie pojęcie jak części :))
Pozdrawiam

G
Ks-megatool 2009-03-03 00:00

Re:Skąd tanie narzędzia w hurcie ?

"Jedynie o serwisie pogwarancyjnym można zapomnieć.
Prawie nie istnieje u nich takie pojęcie jak części :))"
Nie do końca prawda w moim miescie jest serwis który naprawia Einhella i dysponuje częściami zamiennymi.
Z tego co mi wiadomo to w innych miastach tez są takie serwisy .
Nie koniecznie te warsztaty specjalizują się w Einchellu ale jest to jedna z marek które są naprawiane.
Po za tym ostatni Einhell po wprowadzeniu nowych linii zaczął naprawiać maszyny -zwłaszcza te droższe z grupy red.

G
deiw II 2009-03-03 00:00

Re:Skąd tanie narzędzia w hurcie ?

allegrowicze to w większości ściema
albo sprzedają na po kosztach aby się wyreklamować
możesz jeszcze trafić na złodzieja (sprzęt kradziony) ale to okazja
jak chcesz taniego dostawce to szukaj importera i kup sporo na raz.
możesz jeszcze kupić tanio w nie których sklepach internetowych okazyjnie, byle by nie w : ART-GIPS http://www.makita.sklepna5.pl/ bo on naprawdę nic na stanie nie ma ...... cholera jak się na nim przejechałem to już nic w internecie nie kupie . . . .. ale to tak na marginesie.

G
Paweł 2009-03-04 00:00

Re:Skąd tanie narzędzia w hurcie ?


Nie do końca prawda w moim miescie jest serwis który naprawia Einhella i dysponuje częściami zamiennymi.=
Dlatego napisałem w Serwisie Einhella i dlatego prawie.
Sami mamy jakieś części do ich naprawy,ale nie z serwisu Einhella.
Z tym,że ich nie naprawiamy, jedynie sprzedajemy części-ciężko jest dać gwarancję na naprawę, na coś, co się może popsuć po 5 min pracy.
Co do samego Serwisu Centralnego Einhella:
Mają coś dostępnego,ale jeśli ktoś uważa,że warto kupić u nich wyłącznik za 45zł do wiertarki która kosztuje 69 w promocji, no to cóż...

1 2