Problem z zapłonem pilarki Partner

G
Amadevsh 2007-07-17 00:00

Problem z zapłonem pilarki Partner

Witam
Mam klopot z pilarka lancuchowa marki Partner (spalinowka). Nie mam do niej instrukcji obslugi:/
Sprawa wyglada nastepujaco:
Kiedys pilarka gasla mi na wolnych obrotach i postanowilem to wyregulowac dwoma przeznaczonymi do tego srubami. Efekt byl taki ze przestala wogole zapalac. Jak mam teraz ja ustawic aby zaczela poprawnie dzialac. Mam tez pilarke Stihl tam w instrukcji jest dokladnie napisane jak to ustawic (np dokrecic obie sroby do opru w lewa strone i po 3/4obrotu w prawo). Czy jest taki sam sposob do Partnera? A moze jest to ten sam sposob jak w Stihlu bo nie sprawdzalem.
Z gory dzieki za odpowiedz bo nie moglem nigdzie znalezc na ten temat.

G
Rafał 2008-01-30 00:00

Re:Problem z zapłonem pilarki Partner

Witam
Posiadam pilarkę spalinową firmy partner model 351.
Mam ten sam problem gdy piła się rozgrzeje gaśnie na wolnych obrotach.
Znajomy który zna się na pilarkach powiedział że trzeba wymienić moduł zapłonu.
Tyle co mogę powiedzieć na ten temat.
Pozdrawiam.

G
ryszard792 2014-10-01 11:01

Re: Problem z zapłonem pilarki Partner

Witam
Mam klopot z pilarka lancuchowa marki Partner (spalinowka). Nie mam do niej instrukcji obslugi:/
Sprawa wyglada nastepujaco:
Kiedys pilarka gasla mi na wolnych obrotach i postanowilem to wyregulowac dwoma przeznaczonymi do tego srubami. Efekt byl taki ze przestala wogole zapalac. Jak mam teraz ja ustawic aby zaczela poprawnie dzialac. Mam tez pilarke Stihl tam w instrukcji jest dokladnie napisane jak to ustawic (np dokrecic obie sroby do opru w lewa strone i po 3/4obrotu w prawo). Czy jest taki sam sposob do Partnera? A moze jest to ten sam sposob jak w Stihlu bo nie sprawdzalem.
Z gory dzieki za odpowiedz bo nie moglem nigdzie znalezc na ten temat.

1