PARKSIDE

Do ostatniej strony »
G
WaNdAl 2010-05-16 14:55

Re: PRAKSIDE

Sprzęt który kopiłeś to młotowiertarka pneumatyczna. Trzeba dobić bolcem do poduszki aby zadziałało. Ważne jednak, ze nie zaleca się dociskania z całej siły, a dociskanie z całej siły może uszkodzić sprzęt. U mnie pneumatyczna działa podobnie jak twoja.

G
anthony 2010-05-16 15:24

Re: PRAKSIDE

Bardzo Ci dziekuje za wyjasnienie! Czyli chyba jednak wszystko jest ok. Ciesze sie, bo juz mialem jechac i wymienic. Dzieki i pozdrawiam!

G
gosc 2010-05-17 23:23

Re: PRAKSIDE

Do Reglas

Kolego zachowujesz się jak prawdziwy wieśniak , jak nie widziałeś to nie kryłykuj
po pierwsze kto Ci powiedział że oddałem wiertarkę po dwóch dniach - dopisałeś to sobie, kupilem w dniu promocji około godziny 10:00 oddałem dnia następnego około godziny 10:00 czyli mineły 24h i na stanie w lidlu były jeszcze 3 młotowiertarki, moja czwarta,jak widac we Wrocławiu nie było takiego zbytu jak w Katowicach po drugie jak już napisałem sam kierownik lidla zauważył że są wadliwe, przynajniej te cztery które testowaliśmy

G
Reglas 2010-05-18 22:45

Re: PRAKSIDE

Wybacz ............ dla mnie to i tak dwa dni.

G
jose 2010-06-07 17:31

Re: PRAKSIDE

Wystarczy przeczytac instrukcje obsługi oraz warunki gwarancji i juz wiadomo czy mozna wykorzystywac sprzet profesionalnie .Nawet pełny warsztat profesionalnego sprzetu nie zrobi z kogos fachowca bo pracuje człowiek a narzedzia mają mu tylko pomagac w pracy.

G
gość adam 2010-06-08 20:27

Re: PRAKSIDE

Panowie,
prowadzę małą firme i nie stać mnie na drogie narzędzia (jednoosobowa firma nie jest w stanie wypracować 20000 miesięcznie zysku- a żyć z czegoś trzeba), ale powiem jedno jak ktoś ma w glowie poukładane to kazdym narzędzie profesjonalnym czy amatorskim wykona to samo zadanie , a marka parkside to narzędzia takie same jak każde inne w każdym markecie budowlanym, klient chce mieć wykonane prace i zazwyczaj ogląda efekt końcowy bo za niego płaci. Sam posiłkowałem się narzędziami z lidla chociażby po to aby sprawdzić za rozsądną cenę przydatność w mojej pracy, i ani razu się nie zawiodłem. Oprócz tego korzystam min. z wiertarki skil 1750 od 11 lat i dopiero w tym roku zajeździłem szczotki a niejedną puszkę 60 obsadziłem oraz zakrętarki makita ( o wartości zakupu 5000 pln -dokładnie takiej samej jak używają w fabrykach mercedesa w niemczech)- nie zamieniłbym ich na nic innego. a że odwiedziłem serwis po te szczotki (profesjonalny zaznaczam ) to się zdziwiłem ile profesjonalnego sprzętu trafia do serwisu ( stałem w kolejce kilkunastoosobowej). sory ale ja niem mam czasu stać w serwisach.
pozdrawiam wszystkich forumowiczów ,
PS. zajrzałem tu poto aby znaleźć informację jaka firma kryje się za marką Parksaide i niestety nie znalazłem odpowiedzi

G
rozsądny 2010-06-10 18:46

Re: PRAKSIDE

mam zamiar kupić w LIDLU myjkę ciśnieniową PARKSIDE PRESSURE CLEANER MOC 2100W 450L/H 150BAR CENA OK 800ZŁ. odpowiednik Karcher-a proszę o opinię

G
krystian1234 2010-06-12 19:13

Re: PRAKSIDE

A ja wam odradzam zakup tego sprzetu tz"parkside" w sklepach lidl.Dlaczego- juz odpowiadam skusiłem sie i kupiłem wyzej wymieniony sprzet a dokladnie wkretarke 18V super szybkie ładowanie baterii itd. skonczyło sie tym ze po zakupie miałem zamiar skrecic biurko- miałem bo wkretarka nie wytrzymała 10 min pracy w warunkach naprawde żadnych praktycznie bez obciążenia, ale mimio to staneła i nie miała zamiaru ruszyc.Odniosłem do sklepu troche wściekły z zamiarem odzyskania pieniedzy(mineły około 2 tygodnie)ale kierownik nie mógł mi oddac bo oni maja swoje praktyki i sprzet naprawiaja(myśle sobie to przepadło moje 149pln bo tyle ten szajs kosztował).Ale po co naprwiac cos co jest takim bublem ale nie miałem wyjscia, wiec czekam tydzień-nic,czekam drugi-nic,trzeci,czwaty i dalej nic(dwa tygodnie w domu,10 min pracy cztery tygodnie w serwisie) serwis nis odpowiada a ty sobie czekaj. Nie miałem wyjscia zrobiłem awanture i wyszarpałem te piniądze przyznam ze z ulgą bo naprawde nie chciałem tego szajsu. Wykonanie słabe,awaryjnosc, serwis żaden.Odradzam każdemu.

G
owca 2010-06-13 16:21

PARKSIDE szlifierka mimośrodowa 270w

Właśnie zakupiłem szlifierkę mimośrodową firmy Parkside. Wygląda solidnie. Szkoda tylko że nie ma możliwości regulacji obrotów. Zobaczę jutro jak się sprawuje. Mam nadzieje że do domowych warunków wystarczy. Plusem jest 3-letnia gwarancja. Myślę że za 119zł to dobry zakup.

G
owca 2010-06-13 16:33

PARKSIDE

Zastanawiam się też nad kupnem szlifierki kątowej 1010w na tarcze 125mm. Będzie do kupienia w Lidlu od czwartku. Czy ktoś ma taką szlifierkę ? Jak tak to jak się sprawuję ?

G
Sasza 2010-06-13 20:44

Re: PRAKSIDE

[quote:rozsądny]mam zamiar kupić w LIDLU myjkę ciśnieniową PARKSIDE PRESSURE CLEANER MOC 2100W 450L/H 150BAR CENA OK 800ZŁ. odpowiednik Karcher-a proszę o opinię

To nie jest żaden odpowiednik Karchera-z Karcherem ma tylko tyle samo wspólnego ze i ta i ta służy do mycia.
Karcher w swoich myjkach stosuje zupełnie inne rozwiązania a przede wszystkim produkuje je w Europie [ Niemcy i Włochy]
Myjki markowane jako Prakside to tania Chińszczyzna .
Osobiście nic nie mam do Chińszczyzny jeśli jest w jakiś sposób funkcjonalna ale w przypadku myjek człowiek który kupi takie urządzenie praktycznie pozbawia się serwisu i możliwości dokupienia czegokolwiek.
Proponuję spróbować dokupić sobie wąż zastępczy,lancę czy pistolet do takiego Praksida, Einhella, Kinzo czy nawet Black Deckera -życzę powodzenia !!!

G
Wilq 2010-06-18 13:58

Re: PARKSIDE

Zastanawiam się też nad kupnem szlifierki kątowej 1010w na tarcze 125mm. Będzie do kupienia w Lidlu od czwartku. Czy ktoś ma taką szlifierkę ? Jak tak to jak się sprawuję ?


Wczoraj sobie takową szlifierkę zakupiłem, bo niecałe 80zł za szlifierkę o mocy 1010W na 3-letniej gwarancji to bardzo dobra cena. A że potrzebowałem szlifierki na tarcze 125mm, to obleciałem większość sklepów we Wrocławiu/ Bielanach Wr. i o takiej mocy poniżej 300zł się nie kupi.
Z zalet tej szlifierki można wymienić:
-bardzo długi kabel (ok. 3m)
-ergonomiczny uchwyt
-osłona z grubej blachy regulowana skokowo, bez użycia narzędzi
-mocny silnik o całkiem dobrym momencie obrotowym, nie zwalnia mocno przy większym docisku
-metalowe szczotko-trzymacze (tak, odkręcałem te osłonki;P)
- fajny design
Wady (wg mnie) :
-głowica dosyć szybko się nagrzewa
-musiałem sobie przekręcić głowicę o 90 stopni (bo włącznik przy tarczy skierowanej poziomo był ułożony pionowo- przy cięciu włącznik był poziomo i niewygodnie było go obsługiwać)
-dosyć głośna, bez ochronników ciężko było by wytrzymać w tym hałasie
-wyprodukowana w Chinach, co widać po takich drobiazgach jak przycisk blokady wrzeciona który jest "niedorobiony"- widać strzępki plastiku na krawędziach

Ogólnie rzecz biorąc za tą cenę to rewelacja. Dla moich potrzeb całkowicie wystarczy. Kupiłem tą szlifierkę zachęcony dobrą jakością opalarki którą wcześniej kupiłem (bliźniaczo podobna do jednego z modeli Steinel-a).

G
mgolabek 2010-06-20 22:27

Re: PRAKSIDE

PARKSIDE - szczerze powiedziawszy od pewnego czasu też stałem się fanem tej marki . Elektronarzędzia są naprawdę wyższej jakości niż najtańsze w byle jakim markecie budowlanym przy świetnej cenie, a jakość jest nieprzeciętnie wysoka przy 3 latach gwarancji!!! Zresztą nie tylko PARKSIDE - LIDL zamawia towar u niezłych producentów/dostawców (miksery, ładowarki/ elektronarzędzia/opiekacze itp./ i warto w nie zainwestować na użytek domowy, a nawet półprofesjonalny.
Mam to szczęście, że mieszkam obok LIDLa i jadąc ok. 8n rano do pracy mogę "wyłapać" co ciekawsze oferty. Tylko raz miałem problem ze zwrotem byle jakich nożyc do trawy, ale po telefonicznej niemal awanturze wszystko udało się załatwić pozytywnie...

G
Paweł(Suw) 2010-06-24 22:16

Re: PRAKSIDE

Wkrętarka Parkside mocniejsza od wiertarki Celmy.

G
Paweł(Suw) 2010-06-24 22:21

Re: Re:PRAKSIDE

[quote:Michał]
, do puki bedzie mial gwarancje to nie bedzie problemu,
pozdro

teraz wszystko ma określoną żywotność(czas gwarancji)
Produkcja musi iść aby nie spadały dochody, zatrudnienie.

1 ... 7 8 9 ... 62