Nasza strona do poprawnego działania wymaga włączonej obsługi JavaScript. Bez włączonego JavaScriptu nie można korzystać w pełni możliwości sklepu.
Jeśli chodzi o części szukaj na ich stronie, mają całe bazy wraz z schematami https://m2parts.pl/pl/navigation/czesci-zamienne-151.html
dzień dobry, Chodzi o piłę łańcuchowa Parkside Performance PPKSA40Li (IAN 494217). Gdzie można dostać zdejmowaną część obudowy piły łańcuchowej, tę...
Kiedyś bym polecił ale to co teraz jest w castorama to tragedia nie wytrzymuje nawet pol roku trzyletnia wiertarka lepiej działa niż dwumiesięczną a...
Nie naciągaj na olej firmowy. Znam lepszej jakości olej do H i tańszy - ważne aby parametry były a nie dochód H tylko sie liczył
To są narzędzia jednorazowe po gwarancji można wyrzucić na śmietnik
szukam stosunkowo niezawodnej i taniej szlifierki kątowej
jeśli dużo pracujesz to nie oszczędzaj. Np u mnie Hilti chodzi około 6 lat i może z raz szczotki wymieniałem
Ja mam od 2 lat METABO W7-115 i jestem z niej zadowolony do prac domowych(wieś itp) wystarcz (tylko mogła by być 125).Kosztowała ok.300-350 zł. Kupiłem ją bo serii problemów z szlifierkami typu "TOYA" ( Topex-po 1 miesiącu pękła obudowa ,TOYA pewnego dnia się nie włączyła)może to przypadek że nie miałem szczęścia do tanich szlifierek. Metabo ma 3 lata gwarancji ,sprzęgło przeciążeniowe mocny ślinik. Nie jestem żadnym profesjonalistą więc może nie znam wszystkich niuansów związanych z wyborem najlepszej szlifierki ale condze że szlifierka ta jest dobra jak za tą cenne (popiszesz o taniej i niezawodnej )Z sensownych firm to Makita ,Hitachi, De-walt, Sparki,(Z sprzętem tych firm miałem kontakt więc w kwocie do 500-600 zł napewno coś dostaniesz) jest jeszcze BOSCH zielony ale ...
co za błędy !!!!!!(napisz ile chcesz wydać , do czego ma służyć itp.
Generalnie maszyna może być niezawodna ALBO tania. Polecam maszyny Metabo, Flex, niebieski Bosch. Jakość rośnie z ceną maszyny. Musisz wysupłać 300 - 400 zł na dobry sprzęt. Jeśli na prawdę nie stać Cię na taką kwotę to pomyślałbym o Skilu.
Witam. Jeżeli chodzi o szlifierki polecam Dewolta albo Makite. Pozdrawiam ...
Dewatla*
Korzystamy z plików cookies w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania strony internetowej. Zgadzając się na wszystkie pliki cookies pozwolisz nam na dopasowanie treści do Twoich potrzeb podczas dokonywania zakupów na podstawie Twoich preferencji. W zakładce „Ustawienia” możesz dobrowolnie zdecydować, na który typ plików cookies chciałbyś zezwolić. Klikając „Akceptuję”, wyrażasz zgodę na stosowanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. W dowolnym momencie, możesz dokonać zmiany swojego wyboru klikając opcję „Ustawienia” w Polityce Cookies.
Poniżej możesz sprawdzić, jakie dane zbieramy w ciasteczkach i po co je zbieramy. Nie na wszystkie musisz się zgodzić.
Są niezbędne, by nasza strona działała prawidłowo, dlatego nie możesz z nich zrezygnować. Są wykorzystywane przez podstawowe funkcję strony.
Ciasteczka, które pozwalają na przesyłanie anonimowych danych o zachowaniu użytkowników na stronie. Dzięki temu możemy ulepszać naszą stronę, aby była łatwiejsza w obsłudze.
Ciasteczka, które przechowują informacje o Twoich wybranych ustawieniach i danych dotyczących personalizacji np. rozmiar opony.
Sprawdzamy co przeglądasz i kupujesz na naszej stronie, aby lepiej dopasować do Ciebie reklamy. Dzięki temu możesz zobaczyć te reklamy, które mogą Ci się przydać i być dla Ciebie interesujące.
Możesz zostawić pytanie na czacie, odpowiemy w najbliższym czasie. Nie zapomnij podać swojego adresu email lub telefonu.