Darmowa dostawa bez minimalnej kwoty zamówienia
Sprawdź
Gość: ZM
2011-11-28 14:16

Narzędzia firmy Dedra http://dedra.pl/products/category/manual-power-tools/?page=2

Posiadam od 2 lat wkrętarkę Dedra DED7843 i niestety nie mogę nią pracować.
Akumulatory 2 szt. po pełnym ładowaniu pozwalają wkręcić najwyżej 1-2
wkręty. Wiertarka używana b.rzadko. Po pracy zawsze pilnowałem by naładować obydwa akumulatory. Rozmawiałem z serwisem ,nie produkują już do nich akumulatorów! Dobra wciąż wkrętarka pójdzie do śmietnika? Mają w nosie klienta. Nic już tej firmy nie kupię!!! szkoda pieniędzy!
Gość: sołtys
2012-02-12 13:14

Re: Narzędzia firmy Dedra http://dedra.pl/products/category/manual-power-tools/?page=2

witam
Widzisz i tutaj popełniłeś wielki błąd doładowując akku po pracy aby były cały czas naładowane , trzeba było rozładowywać je do końca i potem ładować , ja mam taką samą wkrętarkę już jakieś 4 lata , nigdy nie dbałem o akumulatory w jakiś szczególny sposób po robocie zostawiałem nieużywaną, a jak mi była potrzebna to kilka godzin wcześniej rozładowywałem ją do końca , ładowałem następnie jakieś 3-4 godziny / 1 bateria i sprzęcik śmiga do dziś , pojemność akku spadła może o 30% ,ja jestem zadowolony
Gość: 1001narzedzi_pl
2012-03-28 10:41

Re: Narzędzia firmy Dedra http://dedra.pl/products/category/manual-power-tools/?page=2

Zawsze jest tak,ze ilu użytkowników sprzętu,tyle opinii i nic na to nie poradzimy. To samo jest w przypadku Makity czy Metabo- a firmy naprawdę dobre i sprawdzone. Liczy się też odpowiednia pielęgnacja i konserwacja narzędzi.
Strona 1 z 1