Młotowiertarka BOSCH ??? czy METABO ???

G
JK. 2011-09-03 22:53

Re: Młotowiertarka BOSCH ??? czy METABO ???

Pytałem;) i co? Baa wiem ile czego ląduje w serwisie u mnie;]
I Makita nie jest wcale taka super i "tylko" - po prostu normlne dobrze profesjonalne narzędzie jak każdy niebieski bosch, dewalt, metabo, aeg, milwaukee czy kress - różnice tkwią w szczegółach.

G
amator 2011-09-07 22:58

Re: Młotowiertarka BOSCH ??? czy METABO ???

kupilem wiertarke metabo z wymienna glowica mam ja od niedawna narazie jest ok fakt wyglada solidnie a co do narzedzi kress mam 5lat aku przezyla powodz wyczyscilem nasmarowalem i smiga martwily mnie tylko akumulatory ale to byly tylko obawy dzialaja jak nowe

G
colo 2017-02-27 13:44

Re: Młotowiertarka BOSCH ??? czy METABO ???

W kwestii Black&Decker i DeWalta. B&D to była kiedyś najlepsza firma jesli idzie o silniki elektryczne. To tak jak eletrolux w odkurzaczach. Potem kupili ich amerykanie z DeWalta. I teraz dbaja o to aby B&D nie konkurował z nimi. Kupili B&D dla technologii silników i .... wierteł. Obecnie B&D to prościutkie narzędzia dla amatorów które mają konkurować z chińczysną i zielonym Boschem. Silniki takie same jak w DeWalt, nawet numery części w katalogach są te same. Niestety B&D robi tylko proste modele, bardzo ubogie we wszelkie dodatkowe bajery.

1 ... 2 3

Producenci :

Kategorie :