Laser w wyrzynarce

G
Mickey 2005-10-01 00:00

Laser w wyrzynarce

Czy laser w wyrzynarce rzeczywiście coś daje, czy to tylko wodotrysk? Czy ktoś doświadczony w pracy taką wyrzynarką mógłby się wypowiedzieć. Zauważyłem, że w profesjonalnym sprzęcie z górnej półki, rzadko jest on zamontowany.

Re:Laser w wyrzynarce

Witam.
Laser w wyrzynarkach pojawił sie stosunkowo niedawno, i jest on bajerkiem ale takim przydatnym, szczególnie dla początkujących majsterkowiczów nie mających jeszcze doświadczenia w przecinaniu taką maszynką.Napewno montowanie lasera, systemu wydmuchiwania wiórów z linii cięcia sight line, czy też możliwość obracania brzeszczota itp podnosi atrakcyjność takich wyrobów i w jakiś sposób wpływa na sprzedaż. Urządzenia profesjonalne nie tego nie oferują, ponieważ ich oferta kierowana jest do klientów mających już pewne doświadczenie w obsłudze takiego sprzętu( tu stawia się raczej na niezawodność, ergonomię, łatwość obsługi i serwis)

G
chris70 2005-10-01 00:00

Re:Laser w wyrzynarce

Witam.
Laser w wyrzynarkach pojawił sie stosunkowo niedawno, i jest on bajerkiem ale takim przydatnym, szczególnie dla początkujących majsterkowiczów nie mających jeszcze doświadczenia w przecinaniu taką maszynką.Napewno montowanie lasera, systemu wydmuchiwania wiórów z linii cięcia sight line, czy też możliwość obracania brzeszczota itp podnosi atrakcyjność takich wyrobów i w jakiś sposób wpływa na sprzedaż. Urządzenia profesjonalne nie tego nie oferują, ponieważ ich oferta kierowana jest do klientów mających już pewne doświadczenie w obsłudze takiego sprzętu( tu stawia się raczej na niezawodność, ergonomię, łatwość obsługi i serwis)
chris70

G
kasa 2006-10-25 00:00

Re:Laser w wyrzynarce

a wuyrzynarka laserowa blaucraft podczas pracy rozpadla mi sie NAPRAWDE !

G
Michał 2007-05-15 00:00

Re:Laser w wyrzynarce

wyrzynarka laserowa?? no nie wiem czy jestescie zapewnic sobie pomieszczonko na takie urzadzonko. co do laseru to pic na wode. laser w jedna a przeszczot w droga strone, dziala jak prowadnica boczna w tych urzadzeniach, czyli jest do d......
pozdro

G
Marcin 2007-05-15 00:00

Re:Laser w wyrzynarce

raczej wycinarka laserowa (ploter tnący) ;D
bo o wyrzynarce laserowej nie słyszałem. Wskaźnik laserowy służy tylko do zgrubnej orientacji, jak przebiega linia cięcia na materiale. Jeśli zależy komuś na jakości cięć używa stosownych prowadnic równoległych
pozdro

G
Michał 2007-05-15 00:00

Re:Laser w wyrzynarce

ciekawe czy przy cieciu krzywoliniowym tez sie przydaje prowadzenie laserowa :) :-P
pozdro

G
kombi 2007-05-15 00:00

Re:Laser w wyrzynarce

a wuyrzynarka laserowa blaucraft podczas pracy rozpadla mi sie NAPRAWDE !
MILUSIU,
trzeba bylo wczesniej przegladnac opinie dotyczaca pseudofiremki blaucraft na tym forum.
A zreszta oszusci prawdziwie ciekawy temat dotyczacxy ich oszustw wykupili za ciezka kase. I co oliwa sprawiedliwa na wierzch wyplywa. Gdzieby prawdy nie zakopali i tak polska sie dowie co za bublem blaucraft jest !!!!!!!

G
Michał 2007-05-15 00:00

Re:Laser w wyrzynarce

ludzie. ile mozna cytać o blaucraf-cie??????

1