Hitachi DH24PC3

G
Mateusz 2005-11-20 00:00

Hitachi DH24PC3

Witam!
Jestem zainteresowany zakupem młotowiertarki Hitachi DH24PC3 lub podobnej. Jednak mam pytanie odnośnie cen, na allegro cena tego modelu wynosi 540-590zł http://allegro.pl/show_item.php?item=72849201 , natomiast w sklepach ok. 900zł brutto . Czy na allegro są podróbki tak jak w przypadku Makity i Boscha? Ewentualnie jaką inne narzędzie tego typu? Z góry dziękuje

G
Conrado 2005-11-21 00:00

Re:Hitachi DH24PC3

Nie chce sie wypowiadac na temat czy to jest podrobka czy nie natomiast to jest ewidentne psucie rynku. Niedlugo sie okaze ze ktos bedzie rozdawal za darmo bo mu sie tak podoba. Jezeli komus zalezy tylko na cenie a nie na fachowej obsludze i doradztwu to czemu nie.
Pozdrawiam

G
andrzej 2005-11-29 00:00

Re:Hitachi DH24PC3

ja kupiłem taki sprzęt za 597 zł jest pierwszej jakość w sklepie internetowym.

G
ciekawy 2006-01-10 00:00

Re:Hitachi DH24PC3

ja kupiłem taki sprzęt za 597 zł jest pierwszej jakość w sklepie internetowym.
W jakim sklepie?

G
Conrado 2006-01-10 00:00

Re:Hitachi DH24PC3

Firmy ktore sprzedaja po takiej cene maszyny HItachi juz nie dluga zostana za to ukarane. Nie moze byc tak ze Hitachi daje cennik dla klienta a ktos sprzedaje z 10 zlotowym zyskiem. Nie oszukujmy sie na tym polega handel ze trzeba zarobic zeby sie dalej rozwijac a nie psuc rynek.

G
Adamanto 2006-01-11 00:00

Re:Hitachi DH24PC3

RE ....Conrado
Bardzo się z Tobom zgadzam .... wiele firm tak robi zwłaszcza na allegro. profesjonalizm ZERO a firmy takie jak przykładowo Bosch Polska mają to gdzieś .....to żałosne ... mam nadzieje jedynie ze to przeczyta jakię człowiek z marketingu od nich .....
Zobaczcie na Festool - a i jego polityke rabatową ... niby jest ona twarda ale zato pozwala zarobić wszystkim, i zostaja fundusze na fachową obsługe klienta, a nie na siłe wciska byle co byle było by tanie. Podobna polityke prowadzi metabo.
Defakto .... pożądne firmy pilnujacen karalogowych i rabatów jakie dostaje odbiorca końcowy. !!!

G
ktostam 2006-02-03 00:00

Re:Hitachi DH24PC3

a wiecie panowie co to jest wolny rynek i jak działa ? - nie wiecie to się dokształcajcie ... sami wybraliśmy sobie kapitalizm w najostrzejszej formie i teraz wszyscy musimy dostosować się do reguł jakie dyktuje ... w Polsce jest trudniej bo gdyby zarobki były odpowiednie to znaczenie ceny danego towaru spadałoby na 3, 4 miejsce po marce, obsłudze, doradztwie czy innych progrmach lojalnościowych ... a tak każdy chce kupić coś możliwie najleoszego za najniższa możliwą cenę bo tylko na tyle go stać, a każdy chce pracować dobrym sprzętem ...

G
Danuta 2008-07-23 00:00

Re:Hitachi DH24PC3

Masz rację .Klient najpierw wchodzi na Allegro sprawdza minimalne ceny a potem przychodzi do sklepu i żąda takich samych cen.Tylko jeżeli będę sprzedawała sprzęt w tych cenach to kto za mnie zapłaci podatki i Zus-y. To dotyczy sprzętu nie tylko HITACHI ale i Mkity czy Boscha i wielu innych

G
Adamanto 2009-02-02 00:00

Re:Hitachi DH24PC3

Masz rację .Klient najpierw wchodzi na Allegro sprawdza minimalne ceny a potem przychodzi do sklepu i żąda takich samych cen.Tylko jeżeli będę sprzedawała sprzęt w tych cenach to kto za mnie zapłaci podatki i Zus-y. To dotyczy sprzętu nie tylko HITACHI ale i Mkity czy Boscha i wielu innych
Dokładnie na allegro zarabiają tak naprawdę parę złotych na elektronarzędziach i potem się nie martwią klientem,
A gdzie doradztwo a gdzie osprzęt a gdzie serwis.
Dobrze że się Bosch za to zabrał. Bo i sprzedawca traci i klient traci. Na alegro powinny być sprzedawane używane przedmioty i antyki, a nie że firmy takie jak Kontakt S.A. z Torunia wyrabiają sobie obroty na zerowych marżach.

G
jacu 2009-02-03 00:00

Re:Hitachi DH24PC3

Mamy socjalizm z centralnie sterowaną polityką cenową czy wolny rynek.Nie opowiadajcie bzdetów bo mnie szlag trafia.Mnie nikt nie daje premii na piękne oczy tylko muszę zapier... żeby zarobić.Niektórzy robią to samo za pół ceny i też mi "psują" rynek ale takie jest ich prawo a klijent ma prawo wyboru i to ja muszę się starać żeby wybrał mnie.Jak wam nie pasi taka zasada to jest jeszcze Kuba, Korea PŁN lub zmieńcie branże i po temacie.Co do zakupów to ja kupuję tam gdzie taniej:allegro(wiarygodni sprzedawcy) , markety i dealerzy.Kto chce mniej od tego biorę.Tylko nie wciskajcie że markety mają szajs bo to kolejna wasza lipa puszczana w celu zniechęcenia ludzi.W marketach sprzedaje się większość narzędzi elektro i ręcznych(poza specjalistycznymi)i żadna szanowana firma nie pozwoliłaby sobie na puszczaniu kaszany do największych rynków zbytu bo zniknęłaby z rynku.Nawiasem mówiąc w dobrych sklepach dealerskich mozna taniej kupić niż w marketach i w cenach podobnych jak na allegro ale to chyba nie u takich maruderów jak wyżej

G
jacu 2009-02-03 00:00

Re:Hitachi DH24PC3

ooo mały byk to przez tych centralnie sterowanych co lubią podnosić ciśnienie

CENY na internecie

Zgadzam się z Tobą,ale i z przedmówcami.
Ale niestety panowie to nie wina sprzedających tylko dystrybutorów.
Bo skoro jest cena sugerowana i stały rabat wynosi np.30%,to powinien być stały dla wszystkich,jeśli już jakiś dodatkowy to np. do 5% za płatność gotówką przy większych ilościach.
Ale jeśli jest tak, że można kupić np. 100szt tej samej maszyny z rabatem 50%, no to przykro mi, wam się wydaje, że ja nie zarabiam.
Ale ja dokładając 10zł do waszej ceny hurtowej mam nadal 20% marży.
Skoro tak robią to ceny detaliczne powinny być niższe,a rabatowanie mniej agresywne.
Wtedy klient byłby bardziej zadowolony, a i sprzedawcy też, bo by była mniejsza cenowa przepychanka na rynku.
Ale to takie tylko mojej małej nadwyrężonej główki przemyślenia.
Przecież dystrybutorzy mają sztaby specjalistów od marketingu :))
Mimo tak niskich cen zakupu, ja i tak staram się nie zaniżać cen, ale równocześnie staram się być konkurencyjny.
Równocześnie najbardziej cenie stałych klientów,ale tak samo hurtowych.Nigdy klient nie kupi w tej samej cenie co klient hurtowy.Ale wierzcie ,że chciałbym żeby wszyscy mieli takie zasady.
A kontrolowanie cen przez Dystrybutorów między bajki włóżcie.
Już ponad rok proszę o to np.Hitachi,i na allegro był względny porządek, ale czy allegro to cały internet???.
Tam przez analogiczny okres była "wolna amerykanka"
Przykro mi z waszego powodu ale taki jest rynek.I tak działa większość z firm które handlują mocno w necie.
I ja pomiędzy nimi.A też płacę Zusy,wypłaty pracownikom,a na tym forum usiadłem dziś pierwszy raz od 2 lat,bo mi się nie chcę dziś pracować,a mam co robić.
Także kochani z tymi Zusami, kosztami nietrafione.
Powiem więcej mogę się założyć że mam o wiele większe koszty,niż wy,no chyba że wynajmujecie 300m sklepu w centrum dużego miasta i zatrudniacie powyżej 3 pracowników którym nieźle płacicie :))
Pozdrawiam i życzę udanych (zyskownych) transakcji

G
PAJM 2009-03-02 00:00

I wolałbym nie być anonimowy.CENY NA NECIE

Jeśli uważacie ze nie mam racji,przyjmę krytykę.
Jeszcze raz pozdrawiam

G
ha ha ha 2012-02-06 20:47

Re: Hitachi DH24PC3

Smieszy mnie ta wasza dyskusja, jak jednemu i drugiemu przeszkadza ze ktos tanio sprzedaje to jedz do sklepu i mu to powiedz, ja zawsze szukam tam gdzie najtaniej bo to sa moje pieniadze nie twoje jak mi dolozysz to moge i 300zl przeplacic ale z twojej kieszeni, smieszna dyskusja handlarzykow zal d... sciska?? gdybym za swoja robote bral 3x tyle co biore to bym mogl pozwolic sobie dac zarobic innym bo pod kamien bym tego nie schowal napewno, ale tez ludzie musza wiecej zarabiac zeby mi mogli zaplacic wiecej za usluge i kolo sie zamyka tyle w tym temiacie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BŁOGOSŁAW PANIE KONKURENCJE

G
wigo 2013-05-03 16:54

Re: Hitachi DH24PC3

Popieram w 100 procentach , jak się zacznie godnie zarabiać to kupnem towaru w normalnej cenie nie będzie problemu !!!

1

Producenci :