FORUM

G
mirek 2007-10-03 00:00

FORUM

Witam koledzy.
Zastanawiam się czemu ostatnio forum " umiera". Coraz mniej tematów o odpowiedziach nie wspomnę. Niestety jak dziś zobaczyłem komentarze ( kolegi " blaucrafta" ) to zaczynam rozumieć czemu normalni ludzie nie chcą uczestniczyć w tym przedsięwzięciu . Ale może jednak warto?
Pozdrawiam
Mirek

G
Marcin 2007-10-04 00:00

Re:FORUM

Mirku
podejrzewam, że pomimo że niewielu userów się udziela, to jednak jestem pewien że czyta nas cała masa, i chociażby dla tej rzeszy niewtajemniczonych, warto się "po udzielać", by świadomość i wiedza społeczeństwa się polepszała.
W ten sposób nie jednego uchronimy przed nietrafionym wyborem, kasą wyrzuconą w błoto i kupą nerwów.
a co do kolegi blaukrafta, to klasyczny przykład trolla forumowego (po szczegóły odsyłam do googla ;)
jedyna recepta to takiego ignorować....
pozdro

G
Didi 2007-11-05 00:00

Re:FORUM

Znałem tego trolla forumowego osobiście. Rzeczywiście nie warto zwracać na niego uwagi. To nieciekawy typ człeka - niby ślamazarny i potulny a w rzeczywistości bystry cwaniak. Do tego jak na "trolla" przystało boi się wody i mydła. Forumowicze, piszcie co chcecie, a trolla przemilczcie - to jedyna metoda na niego i spokojną przyszłość forum.
Pozdrawiam

G
Terror 2007-11-05 00:00

Re:FORUM

My przemilczymy ale są inni, którzy chętnie będą dodawać swoje posty w tematach gdzie wystarczy napisać Blaucraft lipa czy Blaucraft oszustwo. Takich jest więcej - to jest bardzo łatwo napisać, nie trzeba przy tym za wiele myśleć inni piszą to czemu się nie dopisać - a to już fachowa wiedza potwierdzić to co całe stado pisze!!! Forum nie do tego służy!
Pozdrowienia dla Marcina, Mirka, Michała :)

G
Michał 2007-11-06 00:00

Re:FORUM

dopuki ludzie bedą badziew kupować, tak długo będą o tym pisać. a co my z tym zrobimy NIC. wola admina który chyba zapomniał o śledzeniu forum.
pozdro

G
Terence and Philip 2008-06-03 00:00

Re:FORUM

Daj juz sobie spokoj trollu cuchnacy i daj ludziom obiektywnie cos napisac szmelcu jeden

G
Hoobik 2008-06-04 00:00

Re:FORUM

Witam,
cieszy mnie że na tym forum jednak jest jakiś admin.
Choć ostatnia wypowiedź Terence and Philippe chyba temu przeczy????
Śledzę w miarę czasu wypowiedzi i chyba faktycznie aktywność ostatnimi czasy spadła. Choć podczas rozmów z jednym ze znajomych powoływał się na info uzyskane właśnie z tego forum. Także czytających dużo lecz piszących nieco mniej.
Pozdrawiam

G
DODO 2008-07-08 00:00

Re:FORUM

Znałem tego trolla forumowego osobiście. Rzeczywiście nie warto zwracać na niego uwagi. To nieciekawy typ człeka - niby ślamazarny i potulny a w rzeczywistości bystry cwaniak. Do tego jak na trolla przystało boi się wody i mydła. Forumowicze, piszcie co chcecie, a trolla przemilczcie - to jedyna metoda na niego i spokojną przyszłość forum.
Pozdrawiam
"Troll" brudny, tepy, plugawy - wrecz cuchnacy reakcjonista prawie ze z epoki komunizmu (tak akurat wtedy nazywala socpropaganda gloryfikowanych obecnie opozycjonistow), tak akurat okresla facia,
ktory ostrzega i przestrzega przed bublami blaucraft, czy tez blaukraft nazwanymi,
byly czekista, "bialy kolnierzyk", manipulant i oszust gospodarczy - igorek, zawsze umyty i moze tez podmyty,
ha, ha, ha

G
laki 2008-07-23 00:00

Re:FORUM

igorek ignorantem jest i buble pcha dalej w polszu bo oplaca kogo trzeba koles #

G
Lucas 2008-07-31 00:00

Re:FORUM

Ale tylko Trole doceniają wartość przecudynych narzędzi blaukraft!
Zachwycają się zapachem wydobywającym z śilnika. :-D

1