elektronarzedzia einhell

G
Jędrek 2008-02-12 00:00

elektronarzedzia einhell

Ostatno na stronie Einhell Polska znalazłem młot udarowo pneumatyczny E-BH 750 lecz nie jest tam napisane Einhell Ergo Tool lecz Ergo Tools PATTFIELD. Mam w związku z tym pytanie: czy to jest także sprzęt Einhela?. Byłem w Niemczech i widziałem mnóstwo elektronarzędzi ERGO TOOLS PATTFILD Co sadzicie o tym sprzęcie? Muszę kupić pilnie cały zestaw więc proszę o poradę.

G
grzegorz 2008-02-21 00:00

Re:elektronarzedzia einhell

Witam .Ostatnio nabyłem młotowiertarkę Einhell BH-950.Sprzęt super dłutuje,kuje,wierci,naprawde mocny sprzęt i za nieduże pieniądze bo za 320pln z wysyłką.Mam firme elektryczną i nie narzekam na elektronarzedzia tej firmy a mam ich troche.Pozdr.

G
grzegorz 2008-02-21 00:00

Re:elektronarzedzia einhell

Wracajac jeszcze do tematu to mam na opakowaniu napis ERGO TOOL i gwarancje 2 lata.

G
einhell 2008-03-22 00:00

Re:elektronarzedzia einhell

Z narzedziami einhella jest taz ze raczej nie sa dlugowieczne ale za to bardzo tanie przez okres gwarancji ( 2 lata) przy kazdej usterce wymieniaja uzadzenia bez gadania nawet kilkakrotnie przez te 2 lata. niestety po gwarancji nikt nam tego nie zrobi poniewaz dostep do czesci ma tylko serwis centralny ktory naprawia za duza kase wiec jedynym wyjsciem jest kupic to samo jeszcze raz i np oba urzadzenia wymieniac na jednej waznej garancji:) to taki maly przekrecik

G
JK 2008-08-08 00:00

Re:elektronarzedzia einhell

Troche bujda;) Bo Einhell głównie naprawia! Wiem bo sam sprawdza taki sprzęt po serwisie i nikt mi nie powie, że jak wiertarka wyglądająca jak po 3 wojnie światowej jest nowa.

1

Producenci :

Kategorie :