DWT

G
Pychu47 2010-12-17 13:16

Re: DWT

ja mam szlifierkę kątową DWT jakieś 1200 W z przed kilku lat kupioną dalem chyba 160 albo 180 złi jest poprostu zaje...a naprawde dobry sprzet a dostala czasem nieźle po dup[ie i chodzi bez zarzutów metal kamień beton wszystko nią tne jak i równiez czyszcze blache jest bardzo dobra i słyży mi juz wiele lat na tych samych szczotkach ( użytkowanie domowe majsterkowanie)

G
Slawek1 2010-12-17 18:53

Re: DWT

Rysiek , bo tak ma być no i ta cena!!!!!
Slawek

G
Manio 2011-11-11 15:20

Re: DWT

DWT to bardzo dobry sprzęt .
mam szlifierke kątową

G
Serwis 2012-02-03 21:40

Re: DWT

Na co dzień używam dwóch szlifierek prostych firmy DWT i wiertarki tej samej firmy w profesjonalnym serwisie Fiat i muszę szczerze powiedzieć ze narzędzia sprawują się bardzo dobrze. Za tą cenę i jakość są godne polecenia

G
wiejskielktryk 2012-09-17 20:30

Re: DWT

mam wiertarkę DWT 4 lata wcześniej używałem jej zarobkowo (robiłem instalacje elektr w oborach i stodołach, czasem popracuje przy mieszadle żeby wyrobić beton w taczce albo rozmieszać zacier na bimber, wiadomo jak to wiejski majsterkowicz no chodzi, a czesto bardzo tak dostaje po dupie że sie nieźle nagrzewa po czym odkładam ją nie odpoczywa a ja ide na piwo, po wypiciu kilku piw kontynuuje robote i jest ok

G
danielito 2013-10-04 08:36

Re: DWT

Witam ja mam wkretarke 3 lata dwt abs 18 bardzo mocna ojciec robił remonty dachy i dawała rade do tej pory chodzi bez zarzutu...mam tez polerke dwt narazie mało uzywam ale jest ok. to jest alternatywa dla biednych polaczków co chca pracowac na w miare przyzwoitym sprzecie. podrawiam

G
Roman 2013-11-22 18:48

Re: DWT

Witam wszystkich odradzam zaku sprzętu firmy DWT jedno wielkie ....... Kupiłem klucz udarowy elektryczny SS09-24 po odkręcenju drugiej śruby już się popsuł.Serwis naprawia go już miesiąc ponieważ nie ma części .Nie kupujcje tego sprzętu lepiej poczekać a kupić sobie coś firmowego Pozdrawiam

G
Romeo 2014-01-10 17:51

Re: DWT

To Cię kolego chyba sprzedawca w ... robi bo ja sprzedaje ten sprzęt na codzień od roku czasu. Serwis do max 5/7 dni średnio naprawione wraca na 3 dzień. Super narzędzia w przyzwoitych cenach...Einhell inne tego typu firmy to przy DWT gówno i to straszne. Sprzedaje to i na tym pracuje wiele moich znajomych co mają firmy i każdy chwali, a jak się sprzętu nei potrafi używać to się każdy spieprzy... Nie jest to sprzęt klasy PROTOOL ale średnia półka naprawdę dobrych narzędzi.

G
... 2014-07-12 20:49

Re: DWT

Mam tej firmy polerkę i wyrzynarkę. Wyrzynarka bardzo mało używana, więc ciężko ocenić. Najsłabszym punktem okazał się uchwyt mocujący, który przy zbyt mocnym dokręceniu pękł. Poza tym jest ok. A co do polerki to jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Nie spodziewałem się, że przetrwa choćby połowę tego co przeszła. Czyszczenie dużych powierzchni metalu i cegły dużymi szczotkami drucianymi, cyklinowanie drewna, polerowanie samochodu. Tylko wyłącznik padł od kurzu, ale po wyczyszczeniu działa nadal bezproblemowo (uwaga na drobniutkie śruta w środku-łatwo zgubić).

G
Majer 2015-10-13 15:11

Re: DWT

Używałem szlifierki kątowej dwt 125. Dostawała w dupę przy pracach domowych około 10 lat. Działa do tej pory ,ale wyleciała blokada wrzeciona (można poradzić sobie wtykając wiertło :) ) i wytarły się trochę zębatki w przekładni. Z tego co wiem można kupić części w serwisie podobnie jak do boscha. Osobiście nie mam zastrzeżeń, ale nie wiem jak pozostałe sprzęty tej firmy.

G
Ja 2019-03-15 09:27

Re: DWT

Witam mam szlifierke 125 dwt od 4 lat raz na gwarancji wymienione pokrętło od regulacji obrotów bo wszedł jakiś pył i ciężko chodziło po dwuch latach oddalem na bezplatny serwis co wydluzylo mi gwarancje o rok szlifierka nancieła kilometry i jest bez zarzutów jak na ta moc i jakość bez porónania za markowy sprzet musiałbym dać drugie tyle

G
Ja 2019-03-15 09:31

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Maniek 2019-05-16 10:31

Re: DWT

Posiadamy w firmie wiertarkę dtw 1050 W, sprzęt już pracuje ponad 1,5 roku i nieźle sobie radzi. Wiercimy nią bardzo dużo i to otwornicami nawet fi 200. Wcześniej mieliśmy 2 wiertarki makita, obie padły po połowie roku użytkowania.

G
Paweł 2021-04-20 18:01

Re: DWT

Mam młotowiertarka DWT już ładnych kilka lat i nie mam jej od nowości tylko tylko kupiłem używaną teraz ma 15 lat a swoje dostała kilka naprawdę u dużych remontów przeżyła a bywało że młot ciągiem chodził po kilka godzin .jak miałbym powiedzieć coś o tym sprzęcie to to porównałbym go do golfa 3 ... Z biegiem lat już wszystko się posypało przełączniki i tak dalej a motor chodzi. Ostatnio wymieniłem szczotki i dalej tłucze . Dzisiaj przyszedł nowy młot również DWT , mam nadzieje, że posłuży znowu kilka ładnych lat. Jeżeli ktoś się zastanawia nad tym sprzętem to ja osobiście i z doświadczenia polecam.

G
Xyz 2021-11-21 17:23

Re: DWT

Posiadam frezarke palcowa Dwt nie do zajechania sporo pracuje w metalu

1 2