Dobra szlifierka kątowa 125 mm do 120 zł

G
RAFIK 2006-09-07 00:00

Re:Dobra szlifierka kątowa 125 mm do 120 zł

kiedys potrzebowalem na gwalt taniej wiertarki zeby kilka otworow wywiercic,
w drodze do marketu z zamiarem zakupu jakiejs toi trafilem na blaukrafta wlasnie, za pare dych, na obudowie BSB510E napisane,
i choc myslalem ze po tygodniu ja wyrzuce to dziala juz od kilku miesiecy,
sprzet na gwarancji, gratis dostalem wlacznik na wymiane, ale jeszcze wymieniac nie musialem,
nieraz godzine czy dwie bez przerwy wierce otwory w stalach narzedziowych, co prawda juz od nowosci da sie zauwazyc luz na wrzecionie, ale do tego co robie w zupelnosci ta wiertarka wystarcza, nie grzeje sie i na moc tez nie nazekam, chyba rzeczywiscie ma te 500W trwaloscia jestem pozytywnie zaskoczony, jak na cene szajsu z marketu to chyba dobry zakup
totalna zenada jest TWOJA wypowiedz lub to naiwna propaganda w stylu bialoruskim ....
Napisz prosze w ktorym sklepiku daja do niby super wiertarki wlacznik gratis.
A tak powaznie podobno w firmie blaucraft najlepsza jest BSB 650 ! Ale to do czasu, jak sie wylosuje naiwniaku >
Od kiedy wylaczniki daja przy zakupie i to gratis - ha !

G
ryszard 2006-09-14 00:00

Re:Dobra szlifierka kątowa 125 mm do 120 zł

kiedys potrzebowalem na gwalt taniej wiertarki zeby kilka otworow wywiercic,
w drodze do marketu z zamiarem zakupu jakiejs toi trafilem na blaukrafta wlasnie, za pare dych, na obudowie BSB510E napisane,
i choc myslalem ze po tygodniu ja wyrzuce to dziala juz od kilku miesiecy,
sprzet na gwarancji, gratis dostalem wlacznik na wymiane, ale jeszcze wymieniac nie musialem,
nieraz godzine czy dwie bez przerwy wierce otwory w stalach narzedziowych, co prawda juz od nowosci da sie zauwazyc luz na wrzecionie, ale do tego co robie w zupelnosci ta wiertarka wystarcza, nie grzeje sie i na moc tez nie nazekam, chyba rzeczywiscie ma te 500W trwaloscia jestem pozytywnie zaskoczony, jak na cene szajsu z marketu to chyba dobry zakup
totalna zenada jest TWOJA wypowiedz lub to naiwna propaganda w stylu bialoruskim ....
Napisz prosze w ktorym sklepiku daja do niby super wiertarki wlacznik gratis.
A tak powaznie podobno w firmie blaucraft najlepsza jest BSB 650 ! Ale to do czasu, jak sie wylosuje naiwniaku >
Od kiedy wylaczniki daja przy zakupie i to gratis - ha !

To naprawda bujda na resorach, aby do pseudo nowego sprzetu
dodawac jakis gratis, sugerujac jednoczesnie ze to zepsauje sie w przyszlosci. Od razu widac, ze pisal to jakis nieuzytek, pseudo obronca super firemki blofkrow

G
premko 2006-09-26 00:00

Re:Dobra szlifierka kątowa 125 mm do 120 zł

takze pozytywnie sie moge wypowiedziec o zóltym einhellu bavaria,mnie kosztowala 115 zl,bardzo przyzwoita,jestem plytkarzem,i do tego celu wystarcza,oczywiscie śą drozsze i lepsze
pozdrawiam

G
bubel 2006-09-28 00:00

Re:Dobra szlifierka kątowa 125 mm do 120 zł

pogratulowac naprade udanego modelu tego niby niemieckiego szajsu. naiwni moze uwoerza w te kryptoreklame. Sprzet jest chalowy i smiac i plakac sie chce czytajac: SEMIPROFESJONALNE I PROFESJONALNE ELEKTRONARZEDZIA ?!
REASUMUJAC:
NADMUCHANA SOWIECKA PROPAGANDA W STYLU ŁUKASZENKI
BLAUCRAFT = BUBEL

G
sef 2007-03-09 00:00

Re:Dobra szlifierka kątowa 125 mm do 120 zł

nie ma dobrych w tej cenie.kupic na raty

G
tomasz 2007-04-10 00:00

Re:Dobra szlifierka kątowa 125 mm do 120 zł

witam mialem black& decker chyba 600w nie sa one tak strasznie drogie chociaz za 120$ jej nie kupisz..sluzyla mi 9 lat tylko byla czasem dobija i szlak ja trafil.. ale sadze ze to naprawde dobra marka byle by jej nie przeciarzac

G
Belax 2010-01-14 11:20

Re:Dobra szlifierka kątowa 125 mm do 120 zł

Jeśli szukacie czegoś lekkiego, to szlifierka kątowa OZI 220/E waży zaledwie 600 gram.
Mała, ale efektywna!
Przeznaczona do szlifowania powierzchni bezsprzecznie tam gdzie jest bardzo mało miejsca: w narożnikach, na krawędziach, we wnękach.
Poprzez funkcje oscylacyjne ekstremalnie cicha, nadaje się również do rozcinania. Posiada płynną regulację częstotliwości szlifowania od 3.000
do 10.000/ min odpowiednio stosowaną w zależności od obrabianego materiału.
Ważne:
materiał ścierny mocowany przy użyciu "rzepa” co ułatwia szybką zmianę podczas pracy. Również dla efektywnego wykorzystania materiału ściernego poprzez jego obrót o 120°.
Dane techniczne:
Podstawa szlifująca 65 x 65 x 65mm. Płynna regulacja częstotliwości
szlifowania od 3.000 do 10.000/min. Moc max 100W; zasilanie 220-
240V. Długość 230mm, waga 630g. Izolacja wg Klasy 2.
http://www.proxxon.com.pl/s_k_ozi.html

G
marketingowiec 2010-01-14 20:27

Re:Dobra szlifierka kątowa 125 mm do 120 zł

Widzę, żeś się Pan rozpisał, zatem rada numer 2 (pierwsze 5 jest darmowych): tym razem wynik lepszy, bo od założenia wątku minęło prawie 5 lat, a od ostatniego posta - 3. Człowiek pyta o kątówkę na tarcze 125mm do 120 PLN, a Pan polecasz uniwersalkę Proxxona za ponad 500...
Druga - i ostatnia - sprawa: jak się coś cytuje, to się stawia takie znaczki "" - to cudzysłów. Warto o tym pamiętać, jak opis producenta podpisuje się swoim loginem.

G
Maariusz 2010-01-17 13:34

Re:Dobra szlifierka kątowa 125 mm do 120 zł

Proxxon to sprzęt dla modelarzy i nie można go porównywać ze szlifierką kątową. Za 120 zł to B&D na promocji można by kupić lub dołożyć i wybrać Makteca

G
Davinci 2010-01-17 18:53

Re:Dobra szlifierka kątowa 125 mm do 120 zł

Za 120 zł to B&D na promocji można by kupić lub dołożyć i wybrać Makteca
Dobry pomysł, można jeszcze pomyśleć o boschu zielonym, hitachi lub aeg

1 2

Kategorie :