części wkrętarek bosch

G
Defender 2007-12-13 00:00

części wkrętarek bosch

Gdzie można nabyć wrzeciona do wkretarek tej firmy, oraz silniki ?, zdobyłem upragnioną zabytkową wkrętarkę 7,2V VES i muszę zmienić wrzeciono bo to oryginalne jest mega zużyte i niemal 100% zatarte a konserwacja nie pomaga.
Arek.
ps. w którą stronę się wykreca śróbę wewnątrz wrzeciona bo nie mogę jej odkręcić..:(

G
Marcin 2007-12-13 00:00

Re:części wkrętarek bosch

na stronie boscha masz podane adresy autoryzowanych serwisów pogwarancyjnych. ktoś te części na pewno Ci ściągnie, choć wydaje mi się że mimo wszystko będą to drogie zakupy, bo wkrętarka już nie pierwszej młodości a po drugie niezbyt popularny model.
pozdro

G
Defender 2007-12-13 00:00

Re:części wkrętarek bosch

Odkręcał może ktoś wrzeciono z zielonego Boscha ?,silnik jest super, nawet szczotki ledwo co dotarte, a wrzeciono rozwalone, muszę je zmienić, moze iine uniowerslane podpasuje za kilkanaście zł ale najpierw muszę stare odkręcić a nie wiem jak.
rok produkcji 1992 :), zęby metalowe , nie widzę zużycia, pod zasilaczem pracuje bardzo dobrze lecz ma małą moc , chyba z 3 razy mniejszą do takiej 12 V wkrętarki.

G
Marcin 2007-12-13 00:00

Re:części wkrętarek bosch

domyślam się że chodzi o ten model
https://etli.bosch-pt.com/(bksk1qyyuk3vqx2rl0h1aguq)/index.aspx?ID_GROUP_COUNTRY=113
po kliknięciu na część wyskakuje cena.
w serwisie wystarczy podać te 10-cio cyfrowe numery części by je zamówić jakby co
pozdro

G
Defender 2007-12-14 00:00

Re:części wkrętarek bosch

A w jaki sposób zdjac to wrzeciono, śróbę już odkreciłem, była lewowkrętna czyli odwrotna do normalnych ale wrzeciono nadal siedzi i nie chce zejść..:(

1