Nasza strona do poprawnego działania wymaga włączonej obsługi JavaScript. Bez włączonego JavaScriptu nie można korzystać w pełni możliwości sklepu.
Posiadam kosę spalinową eurotec germany gt110 power, jestem z niej zadowolony, mimo iż kupiłem używaną i nie posiadam do niej instrukcji - poszukuję...
Jeśli chodzi o części szukaj na ich stronie, mają całe bazy wraz z schematami https://m2parts.pl/pl/navigation/czesci-zamienne-151.html
dzień dobry, Chodzi o piłę łańcuchowa Parkside Performance PPKSA40Li (IAN 494217). Gdzie można dostać zdejmowaną część obudowy piły łańcuchowej, tę...
Kiedyś bym polecił ale to co teraz jest w castorama to tragedia nie wytrzymuje nawet pol roku trzyletnia wiertarka lepiej działa niż dwumiesięczną a...
Nie naciągaj na olej firmowy. Znam lepszej jakości olej do H i tańszy - ważne aby parametry były a nie dochód H tylko sie liczył
witam Mam zamiar zakupić Wiertarko-wkrętarka 12V MT063SK2 firmy Maktec, czy ktoś zna ten sprzęt bo to podobno jest dobre jak makita.
Z opinii użytkowników wynika że to dobry sprzęt, może nie tak jak Makita, ale wart swej ceny. Z pewnością będziesz zadowolony. Do użytku domowego w sam raz. Ja też się zastanawiam nad jej kupnem, choć Makita jest tylko o 100 zł droższa i warto to przemyśleć. Pozdrawiam.
Dzięki za informacje. Pozdrawiam
Napisz coś więcej o tym Maktec ~!!!!
Oj,poleciało :) .... no bo i ja się wacham, Makite znam a jeśli to ona firmuje "podobno", to nie powinno być takie złe ?? co Wy sądzicie ??? Pozdrawiam Damian :)
Dużo informacji na temat Maktec znajdziesz na tej stronie, oraz firmowej www.maktec.com.A ja mogę dodać że to naprawdę fajny sprzęcik... z resztą przekonasz się sam. pozdrawiam.
maktec jest to amatorska wersja makity, czyli sprzet makity do użutku domowego:) podro
w podobnej cenie jest wkrętarka MT064SK3 z 3 Aku oraz MT065SK2 z 2 Aku. Co radzicie , czy lepiej mocniejszą 18V/30Nm z 2 Aku czy trochę słabsza 14,4V/25Nm z 3 Aku?
dodatkowe aku zawsze się przyda, wszak to we wkrętarkach siada jako pierwsze, zatem stawiam na wersję z trzema aku pozdro
fakt. 18V to dłuższy cykl pracy ale 3 aku to na pewno dobry wybór. pozdro
Korzystamy z plików cookies w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania strony internetowej. Zgadzając się na wszystkie pliki cookies pozwolisz nam na dopasowanie treści do Twoich potrzeb podczas dokonywania zakupów na podstawie Twoich preferencji. W zakładce „Ustawienia” możesz dobrowolnie zdecydować, na który typ plików cookies chciałbyś zezwolić. Klikając „Akceptuję”, wyrażasz zgodę na stosowanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. W dowolnym momencie, możesz dokonać zmiany swojego wyboru klikając opcję „Ustawienia” w Polityce Cookies.
Poniżej możesz sprawdzić, jakie dane zbieramy w ciasteczkach i po co je zbieramy. Nie na wszystkie musisz się zgodzić.
Są niezbędne, by nasza strona działała prawidłowo, dlatego nie możesz z nich zrezygnować. Są wykorzystywane przez podstawowe funkcję strony.
Ciasteczka, które pozwalają na przesyłanie anonimowych danych o zachowaniu użytkowników na stronie. Dzięki temu możemy ulepszać naszą stronę, aby była łatwiejsza w obsłudze.
Ciasteczka, które przechowują informacje o Twoich wybranych ustawieniach i danych dotyczących personalizacji np. rozmiar opony.
Sprawdzamy co przeglądasz i kupujesz na naszej stronie, aby lepiej dopasować do Ciebie reklamy. Dzięki temu możesz zobaczyć te reklamy, które mogą Ci się przydać i być dla Ciebie interesujące.
Możesz zostawić pytanie na czacie, odpowiemy w najbliższym czasie. Nie zapomnij podać swojego adresu email lub telefonu.