zestaw kluczy nasadowych

b
bartek 2015-01-21 20:45

zestaw kluczy nasadowych

witam
zastanawiam sie nad kupnem narzedzi głownie do samochodu i innych drobnych rzeczy
nie wiem tylko jakiej firmy ten zestaw wybrać. Czytałem dośc sporo jak to zawsze mam przed zakupem czegokolwiek
interesuje mnie zestaw do 300 zł
jak do tej pory wybrałem
Honiton- duzo pozytywnych opini
Yato - też duzo dobrych opini chic znalazły sie też złe
Magnusson- o nich nic nie wiem tylko tyle że w p[ewnym sklepie dają im dożywotnią gwarancje
neo- co do nich to jakoś mnie nie przekonują cos mi w nich nie pasuje, niby maja dobre opinie

G
Gik 2015-01-22 09:17

Re: zestaw kluczy nasadowych

Ja mam w domu klika zestawów Yato i sprawują się całkiem spoko. mocne i solidne, możesz brać.

G
wron 2015-01-22 17:27

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Paw-Therm 2015-01-22 17:42

Re: zestaw kluczy nasadowych

nasadowe tylko snap on life time warranty złamiesz grzechotkę dają ci nową

G
bartek 2015-01-22 19:43

Re: zestaw kluczy nasadowych

kolega ma klucze firmy stahlson w sumie to nie wiem jaka to półka, ale każdemu bym je polecił. cieżke zycie nasadki nie uginaja sie pod naporem uderzeń młotka tak samo przedłuzki ( nie powinno sie tak robić ae to desperacja była ;p) wieszanie sie na grzechotce czy mocne dociąganie srub nie robia na nich wrażenia.
na nich opieram swoj wybór taki mój wzorzec

G
brojerd 2015-01-22 21:51

Re: zestaw kluczy nasadowych

Przystepna cena jakosc lepsza od Yato, NEO, Jonnesway to dla amatora walizka 94el. HONITON

Zdjęcia

G
zgredek 2015-01-22 22:20

Re: zestaw kluczy nasadowych

mysle, że Honiton bedzie dobrym wyborem

G
digi 2015-01-29 01:24

Re: zestaw kluczy nasadowych

Neo ma opinie dobre na takiej samej zasadzie jak parkside.
Niemiaszki w kategorii cena/jakość biorą całkiem często KS Tools 917.0779,

G
pawelx8x 2015-02-12 21:32

Re: zestaw kluczy nasadowych

Witajcie!

Podepnę się pod temat. Na dniach mam zamiar zakupić zestaw podstawowych kluczy do domu. Będą używane do standardowych prac domowych oraz przy naprawie auta (wymiany filtrów, uszczelek, hamulce, wydech, paski, wahacze itp). Zestaw będę stopniowo poszerzał o nowe elementy. W stacjonarnym sklepie rzuciły mi się w oczy 3 zestawy w celu podglądu
Proline - 188zł, Vorel - 202zł, Magnuson - 248zł

Zestawy zawierają te same elementy. Ale chodzi mi o jakość... Moim zdaniem wraz ze wzrostem cen poprawia się jakość. Proline mają sporo opinii w internecie ale z tych trzech wyglądały "najsłabiej" w sklepie. Może dlatego że są błyszczące i optycznie sprawiają wrażenie tak jakby cieńszych. Mają też najsłabszą walizkę. Chciałbym żeby ten zestaw wytrzymał parę lat dlatego nie chcę popełnić błędu.

Wiem, że polecane są klucze Honiton - ale tak jak pisałem zakupu dokonuje w stacjonarnym sklepie, więc zamówienie przez internet odpada.

Z góry dzięki za opinie.

G
Jastrząb 2015-02-16 17:27

Re: zestaw kluczy nasadowych

Polecam YATO, brat posiada zestaw (chyba 108 el. z nasadkami torx) już ok 2-3 lata.
Pracuje nimi ciągle (zaawansowany majsterkowicz, naprawy pojazdów)
Do tej pory jedyne z czym miał problem to klucze trzpieniowe (lubią się łamać w miejscu przejścia w nasadkę).

1