Wykaszarka 42,7 cm³ Ø480 mm

G
Jasko 2014-05-01 08:47

Wykaszarka 42,7 cm³ Ø480 mm

Witam. Kupił ktoś tą wykaszarkę? Jak sobie radzi? Na ile gwarancja?

G
kosiarz 2014-06-13 00:29

Re: Wykaszarka 42,7 cm³ Ø480 mm

Wykaszarka pierwsza liga. w ciągu 4 dni z małymi przerwami tj w systemie godzina koszenia 30 min przerwy wykosiłem ponad 18500 metrów gęstej trawy z pokrzywami, chwastami , i innym dziadostwem ( w sumie to zdziczała łąka , a trawa miała wysokość od 1 do 1.5 metra), polecam na początku dobrze ją wyregulować( mi zajęło to godzinę) ,( tj gaz i gaźnik, tą śrubą od mieszanki ), kupić dobrą żyłkę( ja używam żyłki o przekroju 3mm i ostrych krawędziach). Nawet wygodne szelki w zestawie, jak na mój wzrost 18, ok 30 min dopasowywania ale się opłaca. polecam kupić zapasową szpulę żyłkową bo ta w zestawie po kontakcie z drzewkami mi się rozsypała 3 dnia. co do noża w zestawie to super się wycina tataraki i pałki wodne. ja wyciąłem ok 4000metrów takich chaszczy i nóż jeszcze jest sprawny. pojemny zbiornik na +. i pojemnik do rozrabiania mieszanki w zestawie. ale ja osobiście używam kanistrów. co do spalania ok 1 zbiornik na półtorej godziny koszenia. mam nadzieję że trochę pomogłem. tak na marginesie przymierzam się do głowicy żyłkowej z aluminium lub innego metalu aby zastosować żyłkę 7 mm z ząbkowaną krawędzią. kiedyś napiszę jak wrażenia. pozdro

G
michal 2014-07-11 22:13

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
dami 2014-08-29 21:50

Re: Wykaszarka 42,7 cm³ Ø480 mm

Jaki jest gwint w tej wykaszarce bo nie moge dobrac innej szpuli tj.masywniejszej?

1