wiertarka Mag Storm z udarem, tania i solidna

M
Marek23 2013-04-09 23:38

wiertarka Mag Storm z udarem, tania i solidna

kupiłem kilka lat temu, przypadkiem, była potrzeba a jedynie taką znalazłem w pobliskim sklepie, zapłaciłem 170zł i... jeśli kiedyś się zepsuje to kupię taką samą.. używana przez kilka lat do wiercenia, wkręcania dużych wkrętów, czasem gorąca ale działa bez zarzutu.. za tą cenę był to chyba mój najlepszy zakup.. zielony bosch to przy tym wymięknął, niebieskiego nie dostaniemy na pewno w tej cenie.. jedynie co zmeniłem do wrzeciono, był plastik ale przy wierceniu w ciasnych miejscach się wytarł. choć jestem zwolennikiem markowych narzędzi to tu jestem mega zadowolony.

G
reton 2013-08-28 13:40

Re: wiertarka Mag Storm z udarem, tania i solidna

Pod udar to radził bym konkretny sprzęt, np. MŁOT UDAROWY PRWg 3C Celmy. To bardzo wytrzymały młot wyburzeniowy. U nas nie zawiódł przez cały okres remontu, a burzenia mieliśmy mnóstwo. Całość udało się zrealizować bez problemów.

G
Mike 2013-09-01 17:19

Re: wiertarka Mag Storm z udarem, tania i solidna

Reton Kankon czy jak ci tam pracowniku celmy Jakiego burzenia mieliście mnóstwo? Co burzyliście tym słabiutkim karakanem? Chyba ścianki gipsowo-kartonowe.... Kupiłem to guano od was niby miało mieć 12,5 J energii uderzenia a słabe było jak uuj... Frajerem byłem i dałem sie wam nabrać bo chciałem dać zarobić polskim pracownikom. Frajer patriota... Poszukałem w net i okazało się że to jest Keyang, czyli dałem zarobić Koreańczykom i polaczkom co sprzedają niby jako swoje.
Takie samo guano sprzedaje Flex ja tu patrze w specyfikacje i wyjaśniło się: energia pojedynczego uderzenia według EPTA 05/2009 to 6,7 J.... I TO MA BYĆ MŁOT WYBURZENIOWY? To się nadaje co najwyżej do precyzyjnego dłutowania w betonie lub do zbijania płytek podłogowych a nie do burzenia. ZA SŁABY ten niby polski potężny młot wyburzeniowy. FLEX jest człownkiem EPTA wiec energie dokładnie mierzył. Keyang podaje niby 7,5 J ale do EPTA nie należy wiec skoro to jego własny produkt to troszkę podwyższył żeby wypaść lepiej. Ja tam wierze w pomiar Flex`a. Zresztą nawet 7,5 J. to mało szczególnie ze ten sprzęt nie ma stabilizacji obrotów pod obciążeniem bo jak swojego do ciężkiego kucia zaprzęgałem to mu częstotliwość udarów spadała znacznie. Sprzedałem to badziewie i tyle.
Żałosny te wasze próby sprzedawania wynalazków pod marka celma. Mam nadzieję że ludzie się na was poznają i niedługo bankruta strzelicie. Bo kaski trochę na was straciłem zupełnie niepotrzebnie. Drugi raz nabrać się nie dam.

G
radek24 2014-04-01 23:00

Re: wiertarka Mag Storm z udarem, tania i solidna

wiertarka padł po 4,5 latach uytkowania, szczotki się przyjarały, potem próbowałem dopsaować inne i uszkodziłem wirnik... dziś kupiłem identyczną w cenie 220zł, stara będzie na części, myślę że był to bardzo dobry zakup:) leży teraz koło sprzętu metabo i bosha niebieskiego

1