Torba czy skrzynka? Bałagan w narzędziach

G
Benek 2014-09-15 13:50

Torba czy skrzynka? Bałagan w narzędziach

Mam problem z wiecznym bałaganem w narzedziach.. Ciągle coś gubie, albo znajduje nie tam gdzioe trzeba albo kupuje nowe. a potem znowu gubie znowu znajduje i tak w kółko. Jak coś zgubie i nie mam czasu kupić to ide do sąsiada a on ma zawsze wszystko poukładane, wie w krotej skrzynce, torbie, albo worku co ma. Stwierdziłem że musze sobie coś takiego sprawić, ale nie wiem czy bardziej opłaca się tobrę z materiału czy jakąś platikową skrzynke? Co myslicie? Moze ktoś doradzi sprawdzone

G
Henryk 2014-09-15 15:10

Re: Torba czy skrzynka? Bałagan w narzędziach

Jak sam nie dbasz o porządek to go nie będzie. W każdym razie jednak polecałbym skrzynkę, szczególnie jak masz małe sróbki to się przydaje. Najelpiej z wieloma przegrodkami zamykanymi, odczepianymi bajerami. Najlepsze jakies widzialem to chyba de walta. Sam mam stanleya fajna pojemna i poreczna przy tym. Kazda dobra byle dopasowac do swojego asortymentu i dbać o porządek.

G
Paw-Therm 2014-09-15 18:44

Re: Torba czy skrzynka? Bałagan w narzędziach

Na pewno skrzynia torba jest mniej wytrzymała mechaniczne

co do skrzyń to tylko stanley fatmax ta z pianki, irwin lub dewalt

G
Tom 2014-09-16 12:37

Re: Torba czy skrzynka? Bałagan w narzędziach

Ja ma dewalta i jest super. Poręczna, pojemna i platrikowa. polecam

G
Jess 2014-09-30 00:18

Re: Torba czy skrzynka? Bałagan w narzędziach

Ja w zeszłym roku kupowałem skrzynke wraz z zestawem proline'a i skrzynka też prezentuje dobrą trwałość. Torby na twoim miejscu raczej bym nie brał

G
Robin 2014-10-17 12:48

Re: Torba czy skrzynka? Bałagan w narzędziach

Jak dla mnie swietne Systenery i walizki Hitachi. Fajnie sie firma rowiją, jak byłem zachwycony jak widziałem co nowego wprowadzą teraz. Wszystko na miejscu i na dodatek w zestawie dostajesz systener a nie szukasz do kupienia dodtakowych!

G
Julian 2014-10-29 09:19

Re: Torba czy skrzynka? Bałagan w narzędziach

Koniecznie szkynki! Polecam dewalta. Maja super zestaw, 3 skrzynki roznej wielkosci, tez przegroski na male srobki i na dodatego mozesz nią rzucać jak sie da a wsyztsko na swoim miejscu. malo tego! chronia przed woda, opstatni zdarzylo mi sie zostawic skrzynke przed domem jak pasalo a w srodku suchutko. Moge szczerze poelcic. Ja kupowalem osobno, ale teraz daja jeszcze zestaw 3 z wozkiem. Super opcja.

G
Paw-Therm 2014-10-29 10:55

Re: Torba czy skrzynka? Bałagan w narzędziach

proline w porównaniu do np i4rwina to przepaść ogromna w trwałości

G
Jess 2014-10-30 23:07

Re: Torba czy skrzynka? Bałagan w narzędziach

Paw-Therm pamiętaj że Proline ma serię HD, wzmocnione narzędzia skierowane do profesjonalistów, 10 lat gwarancji,takie klucze są już nie do zdarcia

1