tania a dobra wyrzynarka

G
Zabinski 2017-07-31 21:15

tania a dobra wyrzynarka

Witam,

Zakładam ten temat, bo nie ma nic co by mnie naprawdę utwierdziło we wyborze wyrzynarki.
Wszędzie gdzie zaglądałem to wszyscy pisali, że lepiej dołożyć 100-150 złotych i mieć coś porządnego.
Zgadzam się z tym, że lepiej, a jeszcze lepiej by było nie robić tego czy owego samemu tylko zlecić komuś/firmie.
No, ale ja wole zrobić to samemu. Ze względu, że wyrzynarka będzie używana 1-2 do roku to nie chce wydawać dużo gotówki na coś co będzie więcej leżało niż używane.
Jedynie na czym mi zależy to by cięcie było w miarę prosto w drewnie do 70-80mm. No i żywotność ...wiadomo by była jak najdłuższa. Przeglądam AlleDrogo na najpopularniejszą sprzedaż i nie wiem.
Polećcie coś do 150 złotych, lub coś "lepszego" jakościowo to do 200zł.

Proszę o opinie użytkowników POSIADACZY wyrzynarek danego modelu, co za plus co za minus. Nie chce słyszeć, a bo to chińczyk i takie pierdy lub jakieś bajki / opowieści z palca wyciągnięte. Powiem szczerze że z Ali kupiłem dużo sprzętu elektronicznego z Chin który przewyższa jakością znane marki.

Pozdrawiam

G
Kolega. 2017-08-03 10:59

Re: tania a dobra wyrzynarka

Witam

Ja proponuję firmę Ryobi. Tańszy model wyrzynarki można dostać już do 200 zł na allegro ( model RJS720-G o mocy 500 W) , z tym , że jest to zwykły model , gdzie cięcie w drewnie jest do 72 mm a w stali 6 mm. Model nie posiada regulacji obrotów oraz możliwości cięcia pod kątem.
Drugi model wyrzynarki jaki bym polecił to RJS850-k ( moc wejściowa 600W), cięcie w drewnie 85 mm , a wstali 9 mm. Okazyjnie można kupić do 270 zł.

Pozdrawiam.

G
Gosc 2017-08-04 14:39

Re: tania a dobra wyrzynarka

Ja kupiłem za 209 zł wyrzynarke graphit, 800w regulacja obrotów, możliwość cięcia pod kątem , wskaźnik laserowy , cięcie w drewnie do 80 mm w metalu do 10 mm

G
Cloud 2017-08-06 04:33

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
- 2017-08-16 12:38

Re: tania a dobra wyrzynarka

Bosch pst 650, w drewnie robię dużo kupiłem ją 1,5 roku temu. Użyam głównie boschy niebieskich, ale jestem miło zaskoczony tym modelem za 200 zł. Jedyny minus brak podcinania. Ja ją używam ok. raz na tydzień przez ponad rok i działa jak na początku. Bosch nigdy nie robi lipy.

G
mert 2018-07-24 20:49

Re: tania a dobra wyrzynarka

W firmie uzywamy sprzetów od AEG, dla mnie najlepsze i mają dobry stosunek ceny do jakości, jak na profesjonaln sprzęt nie kosztują dużo a wcale ni ustępują jakościowo i pracuje sie na nich równie dobrze jak na duzo drośzym sprzęcie

1