Prezenty świateczne

G
Ligarz 2014-11-24 10:36

Prezenty świateczne

Szukam fajnych prezentów dla majsterkowiczów. Mam do obdarowania wujka, chrzestnego, ojca i 2 male szkraby, chlopcy. Interesują mnie różne okazje promocje i sprzęty które naprawdę możecie polecić dla dorosłych. Dla dzieci slyszalem, że bosch robi jakies niepowtarzalne zabawki, to prawda? Bedzie wdziecny za wszelkie rady i podpowiedzi.

J
Józek 2014-11-24 12:17

Re: Prezenty świateczne

Propozycji na pewno bedziesz mial pelno. ja zawsze stawiam na jakies ciekawe alektornarzedzia, wiertarki, wkretarki, szliferki. To sie zawsze rpzyda jak ktos lubi pomajstrowac. A dla dzieciaków nie podpowiem, bo nie posiadam wiec nie wiem

G
Mirek 2014-11-24 12:47

Re: Prezenty świateczne

Bosch ma super zabawki dla dzieci. Moi synowie są zawsze zachwyceni jak cokolwiek im pokaze, wieratrki pily, swietny osprzet dla dzieci. zreszta tu na stronie narzedzi na pewno cos znajdziesz. Co do majsterkowiczów z prawdziwego zdarzenia, raczej poszedłbym w zestawy fajnych kluczy, walizki narzedziowe, bo to przyda sie kazdemu i jesli zestaw sie nawet powieli to i tak takich narzedzi nigdy za duzo.

G
Ilona 2014-11-24 15:04

Re: Prezenty świateczne

Popieram zdanie Mirka, Bosch robi cuda dla najmłodszych majsterkowiczów. Ja jestem zachwycona! Kupuje co roku mojemu maluchowi cos fajnego! A poza tym taka moja zlota rada, zonie tez mozesz kupic cos narzędziowego :D Ja np dostalam w zeszlym roku świenty zestaw od celmy wielofunckyjny do tworzenia cudnych dekoracji, wlasnie sie przymierzam co wymysle na te swieta :)

1