Pilarki Husqvarna jednorazówki !!!

Do ostatniej strony »
G
uzytkownik 2014-07-29 08:10

Re: Pilarki Husqvarna jednorazówki !!!

bzdury autor opowiada, u mnie w domu husvqarna od 15 lat pracuje, z naprawami ale pila nie do zdarcia, co roku tnie ponad 50 m3 drzewa

G
Wojtek 2014-09-13 07:23

Re: Pilarki Husqvarna jednorazówki !!!

Niestety mogę tylko potwierdzić negatywne opinie o Husqvarnie,została tylko nazwa i wysoka cena a jakość poleciała w dół i to bardzo,serwis drogi więc raczej nie warto inwestować w ten sprzęt

G
kriss 2014-09-28 17:06

Re: Pilarki Husqvarna jednorazówki !!!

Zgadzam się że jednorazówki...od nowości miałem problem z modelem 236 kompletnie nieudana pilarka! była w serwisie 3 razy i nadal jest to samo niby wymienili iskrownik ,filtry,regulowali....ale nie wiem czy to tylko nie ściema bo objawy takie same. Postanowiłem sam się zabrać za jej naprawę i rozebrałem na części pierwsze ,ku mojemu zdumieniu okazało się ze są tam wpakowane podzespoły ,,made in china" ,ostrzegam że rozebranie piły i złożenie jej ponownie to koszt 150 zł bo uszczelniacze są nabite na łożyska i trzeba je niestety kupić ,pompka paliwa popękała mi po 2 sezonach,skandal !!oczywiście napis na niej made in china. Jeszcze spróbuje ją złożyć i pokombinować ale jeśli nadal nie będzie chciała odpalać to chyba ją spale. Nie polecam tej firmy ,kiepska obsługa serwisowa i w dodatku bardzo droga! konkretny remont tej pilarki to prawie koszt zakupu nowej.Kolega posiada odpowiednik stihl i nie ma z nim problemów już kilka lat chodzi jak zegarek...Wiem jedno że husqvarny już nigdy nie zakupię....aha i jeszcze po pierwszym sezonie zaczął się odkręcać notorycznie kolec trzymający drewno,aż w końcu przykleiłem wkręty na stałe ,Odradzam w skrócie.

G
matacharii 2014-10-23 18:12

Re: Pilarki Husqvarna jednorazówki !!!

Pilarka Husqvarna 236 to masakra juz 5 raz oddaje ja do naprawy,teraz ptzrtarta jest,łozyska wału przytarte,hamulec (taśma poszła)ogolnie kupa jak nie wiem.miałem partnera ktorego kupiłem w 2004 r i działał 8 lat bez problemu,az do chwili jak brat wlał paliwo bez oleju,a husqvarna to masakra to nie te sprzety jak były 20 lat temu.moim zdaniem zamiast kupic nowa to lepiej kupic za ta cene 3 chinczyki..

G
rudi 2015-01-21 22:12

Re: Pilarki Husqvarna jednorazówki !!!

stihl to raz miałem i dziękuje. Teraz mam HUSQVARNE to jest dopiero baja, poręczna miejsze wibracje. Husqvarna 236 jest nieudaną pilarką produkowaną, montowaną w Polsce, pewnie na chińskich częściach.

G
Krakauer 2015-02-14 12:24

Re: Pilarki Husqvarna jednorazówki !!!

No cóz miałem 15 lat husqvarne 40 i nie mogę zlego słowa o niej powiedzieć - trzyma kompresje wymieniłem do tej pory tylko 1 tłok i dalej chodzi, do prac półprofesjonalnych wystarczy, silnik 40cm3-2,7 kM,prowadnica 38cm; bardzo dbam o jej stan techniczny, czystość filtra powietrza, również czystość żeberek na cylindrze-ważne w lecie żeby nie przegrzać układu korbowego.
Teraz kupiłem husqvarne 340 - inna konstrukcja silnika - szybciej wchodzi na obroty, na bieżąco sprawdzam stan techniczny pompy olejowej, utrzymuje w czystości , po sezonie spuszczam całkowicie paliwo, jeżeli trzeba scinam buki o srednicy 55 cm, stosuje zasadę 30-40 min cięcia buka -20 min przerwy, bo łożyska osadzone są w plastikowym karterze (gorsze odprowadzanie ciepła) kuzyn załatwił w lesie tak Hsq 50, oleje husqvarny są czyszczące, stihla z dodatkiem teflonu - uszczelniające - wszystko trzeba brac pod uwagę - generalnie kultura techniczna obsługi - również w serwisach - na niskim poziomie - przykład ustawianie na słuch max. obrotów - pozdrawiam.

G
Radix 2015-07-27 14:31

Re: Pilarki Husqvarna jednorazówki !!!

ja mam model 346 xp. 4 lata bez problemów, a w tym roku wężyk paliwa rozleciał się jakby był z papieru. Co do usterek to po roku olej trochę wyciekał przy pompce oleju (wężyk oleju uszczelniłem przy pompce butaprenem) i wypadł kabelek z wyłącznika piły. Piłą ścinam kilkadziesiąt drzew rocznie tak, że się nie przepracowuje. Paliwo zawsze świeże, oleje porządne. A za ten wężyk to husqvarna u mnie straciła bo nawet w 30 letniej czeskiej kosiarce którą miałem nigdy mi wężyk nie sparciał. Ale myślę, że to specjalnie się teraz wytwarza takie materiały aby po kilku latach serwis miał na czym zarabiać

G
Hobbysta 2015-10-16 14:46

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
użytkownik 2016-05-16 23:30

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Ja 2016-10-10 13:32

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
robert 2016-11-07 23:59

Re: Pilarki Husqvarna jednorazówki !!!

pracuje pilarkami od 20 lat i powem wam panowie tak chinczyk do domu używany sporadycznie w zupełnosci wystarczy , mam husqvarne 350 , husqvarne 40 husqwarne 136 i wszystkie zdechły ale dostałem jako pierwszą pilarke ps 180 made in pl , zasuwa 35 lat i ma takiego buta że z łapy wyrywa, pali jak smok ,trzęsie jak wibrator, warzy ok 10 kg ale jak ją odpale to micha mi sie cieszy od ucha do ucha a tak naprawde to man ochote kupic sthila 170 do gałezi i krzesania jakies sugestie opinie /???

G
bggf 2016-11-23 07:26

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Klekor 2017-08-01 16:11

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
ww 2017-10-06 01:06

Re: Pilarki Husqvarna jednorazówki !!!

Mam husqvarnę 51 od 93 roku i nigdy nie było z nią problemów. Tnie parę metrów drzewa co roku.Rozebrałem nią jedną stuletnią chałupę z jodły i jedną z bali postawiłem. Teraz przymierzam się do kupna gałęziówki za 1450żł i nie wiem czy się odważyć.

G
rolnick 2018-10-29 08:29

Re: Pilarki Husqvarna jednorazówki !!!

Mam pilarke husgwarna 18 lat jest to model 40 produkowana w szwecji nigdy nie naprawialem tylko 6 prowadnic wymienilem i lancuchy zuzylem nia moze 20litrow oleju do bendzyny gdzie setke leje sie na 5 liter do beczke paliwa spalila hehe jest mocy tylko 2.2km wycinalem nia dzewa na nieuztkach rolnych tuz przy samej ziemi zeby kosiarka potem o pniaka nie zachaczyc wiecie jaki to bul ciac przy piachu ,w zimie i w lecie na gospodarstwie robie nia okolo 20 metrow dzewa tylko kupilem odrazu poleciala osika z 40cm w pniaku docieralem przy pracy ale prawie nigdy ni dawalem jej do oporu gazu i nie daje .sasiad mowi meczysz pile meczy bula z ciebie hehe on juz dwa stile pozegnal na amen a mniej tnie a ja mam ja dotej pory teraz kupilem elektryczna by ciac w klocki zeby juz niemeczyc staruszki mam ja tylko do lasu wyciac i przywiez a innej marki niewiem jaki sa nigdy nie mialem bardziej bym zwracal uwage ile trzeba lac oleju do mieszanki bo jak 1:25 to badziewie nie silnik bo raz ze na olej nie wyrobisz dwa ze duzo taki silnik pali wiem bo mam kose naca po roku zaczelo z niej cieknac wszedzie olejem teraz mam ja 3 rok kosze wszystki chraszcze leje z niej srubki sie jakies co chwila odkrecaja ale chodzi nigdzie jrej nie woze do serwisu

1 2 3