Odśnieżarka, ale jaka?

G
Mateusz 2014-09-22 14:08

Odśnieżarka, ale jaka?

Panie i Panowie potrzebuję opinii na temat Odśnieżarka elektryczna Snow Line 46 E ? Chciałbym zakupić, ponieważ nie mogę patrzeć jak mój ojciec odśnieża typowo łopatą. Oczywiście nie ja będę mu kazał z taką odśnieżarką popylać, ale ja mu bardzo chętnie w tym pomogę, tylko muszę znać opinie.

J
Józek 2014-09-23 08:20

Re: Odśnieżarka, ale jaka?

słyszałem dobre opinie o Snow Line, ale nie powiem CI dokładnie, bo sam nie mam. Za to moge polecic elektryczna NACA YT6601-02. Jest świetna, już jeden sezon u mnie popracowala. Ma porzadny silnik i bardzo duzy zasieg wyrzutu no i przede wsyztskim jest leciutka. jestem bardzo zadowolony i zaoszczędziałem sporo czasu i kasy wydawanej na lopaty.

G
Gabrych 2014-09-24 15:13

Re: Odśnieżarka, ale jaka?

Snow Line to nic innego jak Alko, który jest dość mocno reklamowany na naszym rynku. Może warto rozejrzeć się także za innymi producentami? Ja korzystam u siebie z odśnieżarki elektrycznej Faworyt QT 2000, sprawdź sobie ich ofertę.

G
formowiec 2014-09-24 23:09

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Wojtek 2014-09-25 17:20

Re: Odśnieżarka, ale jaka?

Uważam że to bardzo trafny wybór,bardzo dobra jakościowo odśnieżarka,AL-KO robi porządny sprzęt o niebo lepszy od jakichś tam Naców i innych wynalazków

G
Maryś 2014-09-26 08:13

Re: Odśnieżarka, ale jaka?

Z całym szacunkiem, ale akurat Nac robi świetny sprzęt. Nie kwestionuje, że to całe Snow Line jest dobre, ale mam bardzo duzo sprzetu Naca i jeszcze z zadnym nie mialem problemów!

1