Nowość Hitachi

G
Mirek 2014-09-29 08:43

Nowość Hitachi

Czy ktoś z Was pracował już na nowości hitachi DS18DBLTE? Zastanawiam się nad tym sprzętem. 5 Ah to naprawdę nowości, jestem zaskoczony. Wypopwie się ktoś jak działa takie cudeńko?

G
Czesław 2014-09-29 11:12

Re: Nowość Hitachi

Oj sam się zastanawiam jak to będzie pracować. Prawdziwa nowość, chętnie poczytam jakieś opinie użytkowników.

G
Tomasz 2014-09-29 13:58

Re: Nowość Hitachi

Właśnie oczekuje kureira z tym wynalazkiem dla mnie. Liczę ze przynajmiej dwa razy dłużej popracuje na jednym ladowaniu akumulatora. Juz nie moge się doaczekać aż wyprobuje to. Fajnie ze waga i wymiary są właściwie podobne i że działa ze ladowarkami. Tego jeszcze nie bylo, a moge sobie podladowac go nawet ladowarka od straej wersji. Niecierpliwie czekam i dam znac jak tylko dojrzie i ja wyprobuje!

G
Mike 2014-09-30 00:55

Re: Nowość Hitachi

Jesteście handlowcami Hitachi? Bo tak mi wyglądacie.

A odnośnie tej nowości to nie znam nikogo kto używał by narzędzi akumulatorowych Hitachi i był zadowolony.... Może z tą wkręt-wiertareczką będzie inaczej.... Bo jak na razie to słyszę o braku mocy, ciągłych awariach i drogim serwisie akumulatorówek Hitachi. Zdecydowanie lepsze są Milwaukee, później też Makita, Metabo...

G
Lord 2014-09-30 08:02

Re: Nowość Hitachi

To trzeba być handlowcem żeby zastanawiać się jak jakiś nowy produkt będzie działał? Ja sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie i czy wszystkie te zapowiedzi się sprawdzą i chętnie poczekam na opinię użytkownika.

G
Mike 2014-10-01 17:09

Re: Nowość Hitachi

Kolego Lord chyba rzadko bywacie na forum i nie wiecie ze handlowców tutaj od groma. OD GROMA.
A propo tej wkrętarki nic w niej szczególnego. Wielka obudowa za mocno w tył przeniesiona. Moment obrotowy głowy nie urywa. Uchwyt narzędziowy też nie. Jak się za mocno pbudzi i zatnie to ciężko otworzyć potem. A akumulatory 5 AH? Metabo robi znacznie lepsze akumulatory niż Hitachi i było pierwsze z akku 5,2 AH. Zaraz wejdzie Bosch i Milwaukee z 5 amperogodzinowymi akku. Milwaukee będą specjalnie wzmacniane dodatkowo. Ja mam akumulatorówki Milwaukee i kilka Metabo. Htachi dla mnie nie warte zainteresowania. I nikt kogo znam z bateryjnych Hitachi nie korzysta. Serwis mają bardzo drogi i kapryśny. Narzędzia takie sobie.
Chcesz dobre narzędzia bateryjne? Milwaukee FUEL. I tyle.

G
Mike 2014-10-01 22:47

Re: Nowość Hitachi

A teraz przeczytałem że Bosch wczoraj ogłosił iż wprowadza akumulatory 18V o pojemności 6 Ah. Więc kogo tam obchodzi wadliwe Hitachi z 5Ah akku...

G
DS 2014-10-19 00:08

Re: Nowość Hitachi

Jak dla mnie wygrywa metabo dzieki systemowi quick. Szkoda ze milwaukee tego jeszcze nie wprowadzlo.

G
Paw-Therm 2014-10-19 12:15

Re: Nowość Hitachi

gdzie ten bosch to ogłosił???

Z tego co wiem to nie ma jeszcze pojemności 5Ah co metabo od pół roku juz ma lub wiecej
hitachi przy metabo to zabawki dla dzieci

G
Paw-Therm 2014-10-19 12:19

Re: Nowość Hitachi

błąd ma aku 5Ah ale metabo było pierwsze akku 6Ah ma byc na początku 2015 razem z duzą szlifierka kątową na baterie

G
aga 2014-10-20 12:20

Re: Nowość Hitachi

chlopie to sobie ten sprzet kup bo jest fajny,nowy itd i nie sluchaj bajek o jakims metabo ktorego nikt nie chce i na zadnej budowie tego nie uwidzisz.

G
Mike 2014-10-26 23:49

Re: Nowość Hitachi

Paweł żaden to błąd, ja błędów nie popełniam :-P inaczej już bym nie żył w mojej branży :-P Tutaj masz: http://www.bosch-presse.de/presseforum/details.htm?txtID=6993&tk_id=112
Metabo nigdy Bosch`owi nie dorówna bo Metabo to stosunkowo mała firemka a Bosch elektronarzędzia to część mega-koncernu, który ma kupę kasy.

G
Mike 2014-10-26 23:54

Re: Nowość Hitachi

System Quick to ma być zaleta? Ten gówniany szajs to największe ścierwo jakie może być. I dobrze ze nie wprowadzili. Luzy jakie Metabo Quick mają są bezceremonialnie przegięciem pały... Widziałeś jak tam wiertło lata bo kilku miesiącach ciężkiego używania (lata jak Uj już od nowego tak w ogóle)? Ja wiem że wkrętarka się do wiercenia nie nadaje. mam od tego dwa sieciowe Fein`y ale ludzie nie takie luzy...

G
DS 2014-10-30 21:07

Re: Nowość Hitachi

Wlasnie widzialem ze i milwaukee wprowadza wymienne uchwyty. Nawet ma byc mimosrod ja w festool. Ciwkawe jak sie bedzie sprawywal. Narazie jest tylko w m12 ale pewnie niedlugo wprowadza takze w m18. A metabo to nie bylo czasem z udarem? Nawet zwykla wiertarko wkretarka z udarem ma lekkie bicie na wrzecionie.

1