narzedzia reczne do warsztatu

k
kosa81 2014-10-08 09:24

narzedzia reczne do warsztatu

zastanawiam się nad dobrymi narzedziami do wartsztatu bo caly czas uzywalem Yato klucze i mialem je nawet do dalszej odsprzedazy (swoja droga duzo taniej kupuje niz na narzediza.pl) czy mozecie mi cos chodliwego polecic?? dzieki

G
VIP 2014-10-08 13:49

Re: narzedzia reczne do warsztatu

Jak chcesz coś tańszego to zerknij na Dedre albo Topexa. Na stronie narzędzi znajdziesz wszystko. Poza tym Dedre mogę szczerze polecić, mam różne zestawy od nich i narzędzia są bardzo przywoite!

G
Grzechu 2014-10-08 14:00

Re: narzedzia reczne do warsztatu

Jak chcesz coś tańszego niż to całe YATO to weź zestaw Itamati. Narzędzia są sprawne i wytrzymałe, używam ich już od ładnych paru miesięcy i nie mam zastrzeżeń. Tym bardziej, ze cena jest nsika

G
Elliot 2014-10-11 19:13

Re: narzedzia reczne do warsztatu

Ja w warsztacie i w gospodarstwie używam narzędzi proline i wg mnie są bardzo solidne, cały czas coś się nimi majstruje od roku i póki co jestem zadowolony z zestawu.

G
1001narzedzi_pl 2014-10-16 14:50

Re: narzedzia reczne do warsztatu

Ja ze swojej strony mogę polecić narzędzia Makity lub Metabo,opinie na temat tych firm mówią same za siebie i moim zdaniem jak najbardziej warto,szczególnie że teraz spotkasz je w niższej cenie.

G
kawu 2014-10-19 10:34

Re: narzedzia reczne do warsztatu

No cóż według mnie takie marki jak Jonnesway , Honiton, Proxxon, droższa Beta kingtony, sata. Jeżeli miałbym wybierać za nieduże ieniądze i dobra jakość to brałbym honiton lub jonnesway. Jeśli masz więcej pieniędzy i non stop używasz pomyślał bym nad betą/ kingtony

G
Enzo 2014-11-12 15:20

Re: narzedzia reczne do warsztatu

A jaki to warsztat, jakich konkretnie narzędzi potrzebujesz?

G
Aroa 2014-11-27 21:15

Re: narzedzia reczne do warsztatu

Za dobrą cenę możesz kupić wszystkie prawie narzędzia z proline, maja i zwykłe tanie klucze i serię HD która jest wzmocniona i generalnie do bardziej zaawansowanych zastosowań jesli takowy warsztat masz

J
Józek 2014-11-28 08:19

Re: narzedzia reczne do warsztatu

Nie widziałem jeszcze żeby w jakimś porządnym warsztacie ktoś używal narzedzi marki proline, ale poreklamować zawsze mozna..

G
Aroa 2014-11-28 08:40

Re: narzedzia reczne do warsztatu

Znam przynajmniej 3 warsztaty które ich używają. To że ty ich kolego nie używasz nie znaczy że nikt inny też ich nie używa

J
Józek 2014-11-28 12:14

Re: narzedzia reczne do warsztatu

To nie są profesjonalne narzędzia, więc te Twoje warsztaty też amataroskie, przykto mi.

J
marcinek 2014-12-02 12:49

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
1001narzedzi_pl 2014-12-09 14:43

Re: narzedzia reczne do warsztatu

A czy nie warto po prostu dołożyć a kupić w pełni profesjonalne narzędzia dobrej jakości? Bo moim zdaniem właśnie tak i firmy Metabo czy Makita wchodzą w grę. Akurat tera zw sklepach internetowych można kupić je w niższej cenie.

1