Młotowiertarka Dewalt czy coś innego??? cena(650zł)

G
Kubabin 2012-02-24 00:08

Młotowiertarka Dewalt czy coś innego??? cena(650zł)

Chcę kupić porządną młoto-wiertarkę, mam do wydania max.650zł.
Myślałem nad Dewaltem D25123K
http://allegro.pl/dewalt-mlotowiertarka-sds-800w-d25123k-adapter-i2158020425.html
Czy to dobry wybór, podajcie własne propozycje.
Pozdrawiam
Kuba

G
JK. 2012-02-24 02:51

Re: Młotowiertarka Dewalt czy coś innego??? cena(650zł)

Ten Dewalt w twojego link nie ma 3,4J tylko 2,6J - zgodnie z EPTA
Tu jest nowszy model z udarem zgodnym z EPTA http://allegro.pl/dewalt-mlotowiertarka-sds-mlot-wiertarka-d25123k-i2109299321.html

Ja mogę jeszcze polecić Kressa:
model 700PSE z silnikiem pionowym cena ok 600zł

lub 800PE http://alnar.pl/kress-800-pe-mlotowiertarka-sdspl-800-p-15079.html

Oraz AEG model KH 26E http://allegro.pl/mlot-wielofunkcyjny-aeg-kh-26-e-promocja-lublin-i2088816085.html

G
Piotr 2012-02-24 09:12

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Nowak 2012-02-24 09:22

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Bel-ami 2012-02-24 13:37

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Kubabin 2012-02-24 13:51

Re: Młotowiertarka Dewalt czy coś innego??? cena(650zł)

To co jeszcze polecacie??

G
JK. 2012-02-24 22:25

Re: Młotowiertarka Dewalt czy coś innego??? cena(650zł)

Bel@ spokojnie;) - ja też sprzedaje narzędzia, ale fakt faktem są to głupie reklamy sklepu...

Kubabin - W tej cenie ciężko o coś jeszcze;) Może jeszcze bosch GBH 2-26DRE się znajdzie.
W tej cenie najfajniej teoretycznie wychodzi Hitachi DH24PC3, jeśli bierzesz narzędzie do domu, to w zupełności wystarczy, chyba że zalezy ci aby mieć wymienną głowicę SDS na zwykłe wiertła, to z AEG KH24XE rzeczywiście jest teraz w dobrej cenie nieco ponad 600zł. Bo normalnie kosztuje grubo ponad 900zł. Makita z wymienną głowicą również przynajmniej 900zł. Bosch GBH 2-26DFR to koszt ok 750-850zł., w podobnej cenie jest ta wersja dewalta z wymienną głowicą.

G
Bel-ami 2012-02-24 23:51

Re: Młotowiertarka Dewalt czy coś innego??? cena(650zł)

JK. Ja jestem w stanie wszystko zrozumieć, nawet jakby ktoś polecał produkty z własnego sklepu, o ile gada z sensem i na temat to Mi to nie przeszkadza. A "subtelność" tych dwóch gości jest wprost porażająca, te wpisy są takie "przypadkowe" i tak pomocne, że niech ich skręci.

G
JK. 2012-02-25 00:46

Re: Młotowiertarka Dewalt czy coś innego??? cena(650zł)

Wiem, to widać;))) poza tym obejrzałem sobie "ich" sklep ceny - normalne, tylko śmieszne troche te oznaczenia gwiazdkami-jakość. Bo Kressowi i Dewaltowi dali 5gwiazdek;] Podczas gdy niebieski bosch, makita i metabo dostały tylko 4 gwiazdki;)) Poza tym mają Einhella, starą linę ergotool ocenili na 1 gwiazdkę, a Blue line na 2 gwiazdki;) Ergo przynajmniej powinno mieć 2 także. .... Ale to widać ich subiektywna ocena;)

G
jarcunio 2012-02-25 19:02

Re: Młotowiertarka Dewalt czy coś innego??? cena(650zł)

Ale .... jakby te gwiazdki widniały nad narzędziem miilwauke lub aeg to by zmianiło postać rzeczy prawda. JK powiedz mi bo nie rozumiem, jestem zadowolony z mojego dewalta - młotka, pracowałem różnymi markami narzędzi nawet (przyp. dla ciebie) miilwaukee, to znaczy że mam być pojechany za chwilę? moim zdaniem dewalt robi świetne narzędzia, oczywiście chore jest chwalenie naj naj naj, zresztą to co ty robisz tutaj też, - wszystkie posty i tak kończą sie stwierdzeniem miilwauke i aeg naj, i nawet nie odpisuj że nie , bo może nie piszesz jak inni dosłownie ale podtekstem. handlujesz tym ok, chwała ci za to, i nie polecisz innego narzędzia to jest logiczne, no może czasem ale suma sumaru i tak wydzie na aeg i miilwaukee. uważam że każde narzędzia wszystkich marek są niezłe inne trochę lepsze inne gorsze ale każdy ma prawo konkurować ze sobą i dobrze. pozdrawiam

G
JK. 2012-02-25 23:42

Re: Młotowiertarka Dewalt czy coś innego??? cena(650zł)

Nie akurat, ale nie sądzę by makita czy bosch lub Metabo byłyby w czymś gorsze od dewalta, podobnie jak aeg, milwaukee, protool czy inna dobra profesjonalna marka. I NIE mylisz się, zacytuj mi post w którym stwierdzam że narzędzia AEG czy Milwaukee są Najlepsze ze wszystkich...Tak jak to robią maniacy diłolta tutaj...Jesli nie znajdziesz takiego całego zdania, to liczę na przeprosiny, jeśli jesteś normalnym uzytkownikiem elektronarzędzi tutaj. Jakbyś czytał więcej na forum, choć skoro pierwszy raz tu widzę twój, nick możesz być lekko usprawiedliwiony, ale polecam KAŻDE dobre narzędzie, na jakie kogo stać. Jak kogoś stać na coś klasy zielonego boscha, to mogę mu polecić coś innego, choćby Einehell Red. Jeśli uznam że bardziej opłaci się to polecić.... Jeśli kogoś stań na dewalta to polece mu AEG, bo znam te narzędzi od lat, skoro ktoś szuka tutaj opini i stawia pytanie chyba każdy tutaj ma prawo polecić coś co lubi? Prawda? Eryk lubi dewalta i chwała mu za to! Ale niech nie pisze, że te narzędzia są najlepsze ze wszystkich...bo to już brednie, tak jak AEG czy MIlwaukee też nie ma wszystkich najlepszych narzędzi...Są tylko pewne grupy narzędzi które, dana marka robi wyjątkowo dobrze. Jednak nawet taka opinia musi być poparta jakimiś sensowymi faktami, bo to że ktoś używa osobiście narzędzi tej danej marki, nie jest jeszcze jakimś obiektywnym faktem, tylko subiektywną opinią uzytkownika. Zresztą jak przeczytasz więcej moich wypowiedzi, zawsze zauważysz że pytam takich osobników, jakimi innymi narzędziami pracowali, skoro twierdzą że marka XXX jest najlepsza. Mogę tylko nieco uwierzyć człowiekowi który pracował róznymi narzędziami i ma sensowne wytłumaczenie co i jakie narzedzie się nie sprawdziło. Taka opinia, lub wiele takich opinii budują opinie bardziej obiektywną..na którą zawsze można się powołać. Jeśli ktoś ma wybór i zapyta mnie czy np: kupić sobie narzędzie Dewalta w cenie 300zł lub podobne narzędzie marki AEG za 400zł....To jesli dla tej osoby najważniejszym kryterium jest kwota to polece mu dewalta, skoro nie chce wydać więcej bo narzędzia są podobnej klasy..Ale jeśli narzędzie AEG to za 400zł będzie z czymś lepsze, nie wiem, wydajniejsze, mocniejsze, lub mające więcej plusów niż Dewalt, a dana osoba nie zwraca zbytnio uwagi na kwote to polece mu AEG....Sytuacja może być odwrotna i zrobie to samo...... Spójrz na ten temat.... Poleciłem tutaj również Hitachi bo uważam, że są dobre jak na swoją cenę, zwłaszcza ten młotek DH24PC3 - choć nie lubię tej marki, nie lubię ich designu i nie handluje nimi.
Zawsze wychodzę z założenia, że jeśli można mieć coś tańszego o tym samym poziomie jakości, lub też o lepszej jakości a podobnej cenie to czemu nie kupić AEG? Kressa czy innej mniej znanej marki? Skoro ktoś się pyta tutaj czy ten dewalta czy inna marka, to polecę inną markę, bo moje subiektywne odczucie jest za Kressem czy AEG. To jest moja opinia. Jeśli ktoś zapyta czy ten Dewalt jest dobry za tą cenę, powiem tak jest dobry...i tyle. Zauważ jak kto stawia pytania. Każdy ma prawo lubić daną markę i udzielać tu swojej subiektywnej opinii. Ale jak ktoś pisze z marszu teksty: "dewalt jest najlepszy a AEG to gówn...." to sorry ale taka opinia nadaje się do kosza! Bo podobnego języka to się używa albo w polityce, albo koło budki z piwem...a jak wiadomo kultura osobista tu i u szwankuje mocno. Tym bardziej jakaś wiedza.

I na koniec jedno, wiedz że bardzo nie lubię sprzedawać ludziom, którzy nie mają swojej opinii lub nie mają wiedzy o tym co kupują. Znacznie bardziej wolę polecać narzędzia, takim ludziom którzy oczekują konkretów, faktów, danych itp... a nie mojej subiektywnej opinii np: "a jakby pan kupował dla siebie, to co by pan wybrał?"

1