Marka Meec - JULA

G
jakub 2019-11-14 22:39

Re: Marka Meec - JULA

Po ponad dwóch latach sporadycznego używania ukośnicy meec rozpadła się przekładnia i wcale mnie to nie dziwi bo wszystkie narzędzia się psują nawet najlepszych marek,dziwi mnie tylko że serwis w JULII nie może tego naprawić z powodu braku części.Szkoda że przy zakupie nie informują że jest to narzędzie jednorazowe.Radzę przed zakupem narzędzi w JULII upewnić się czy w przyszłości będzie możliwość naprawy inaczej są to wyrzucone pieniądze.

G
1Q 2019-12-02 13:48

Re: Marka Meec - JULA

Mam też kiepskie doświadczenie z młoto-wiertarką Meec: wygląda solidnie, ale: a) uchwyt sds: wycieka z niego olej, kleszczy się - czasem trzeba używać młotka do wyjęcia narzędzi, b) nie działa blokada/zatrzask przełącznika funkcji: młot lub lub wiertło z młotem, w efekcie podczas kucia przecinak zaczyna się obracać i robi bajzel. Narzędzie mam do 5 lat, użytkowane było może 5 razy.
Kupiłem też ok 2 lat temu sprężarkę 8 bar, 25 l. Właśnie niedawno zatarła się tydzień po zmianie oleju. Akurat w trakcie lakierowania zderzaka do samochodu!!! Oddałbym do reklamacji, ale nie mogę znaleźć paragonu.
Osobiście mam lepszą opinię o marce Mac Alister z Castoramy...

G
kevin 2020-01-06 11:03

Re: Marka Meec - JULA

nie polecam meeca - mam złe doświadczenia z 3 narzędziami. najpierw wiertarka - 2 razy w reklamacji, potem wyrzynarka - padla zaraz po okresie gwarancyjnym, nawet nie prbowalem naprawiac. na koncu pila do galezi - tu zona kupila, generalnie kiepsko tnie. to sa narzedzia, jak zal ci kasy i bedziesz uzywac raz w miesiacu. ale ja uwazam, ze lepiej jest wydac wiecj kasy i kupic cos dobrego - raz, bedzie ci sluzylo pol zycia, dwa - n ie produkujesz elektrosmieci

G
bzyk 2020-02-23 06:38

Re: Marka Meec - JULA

Ostatnio zauważyłem , że wkrętarki meec, parkside czy itamati są bliźniaczo podobne do produktów yato ale są tańsze. Jak nie widać różnicy to po co przepłacać ?

G
Kaban 2020-04-08 23:46

Re: Marka Meec - JULA

Mam szlifierkę kątową MEEC kupioną na promocji za stówę i do tego z regulacją mocy. Kiedyś pokroiłem nią stary piec CO, zajęło to 3h pracy i poszło z 15 krążków, szlifierka się zagrzała ale żyje i działa bez zarzutu. Naprawdę mi zaimponowała. Mam też małą piłę stołową, która jest kiepskiej jakości, plastikowa i wiotka, ale wbudowałem ją sobie w solidny stalowy stół i nawet działa. Szlifierka mimośrodowa OK, trochę katowania już ma na koncie i działa, ale ma moim zdaniem za duże wibracje. Strug elektryczny - mało precyzyjny i kiepskie noże, bardzo szybko się tępią, używam w ostateczności. Jak widać jakość MEEC jest różna... ale są tanie i nie ma problemów z gwarancją. Jestem tylko majsterkowiczem i nic innego nie będę kupował. Dla porównania sprzęt z Lidla w moich rękach kończy się bardzo szybko, tego więcej nie kupię.

G
Dominik79 2021-05-08 07:43

Re: Marka Meec - JULA

Pilarka stolowa w promocji idealna do majsterkowania. Do prac domowych dobry produkt jak za takie pieniądze.

G
Katamaran 2021-08-05 18:05

Re: Marka Meec - JULA

Piszesz jak byś był najlepszy i taki jest Twój sprzęt. Szacunek dla innych.

G
Marecki 2023-06-20 00:19

Re: Marka Meec - JULA

badziew do pracy w domu na rok do końca gwarancji,a po naprawie gwaryncyjnej i przewierceniu kilku otworów wytrzymał pięć miesięcy .

1 ... 5 6