LUX-TOOLS czy warto inwestować w ten sprzęt???

Do ostatniej strony »
Azazel 2018-06-16 06:58

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
kadzekami 2018-08-18 13:35

Re: LUX-TOOLS czy warto inwestować w ten sprzęt???

Mam od 4lat młoto/wiertarke dość mocno używana w wielkiej płycie i sporo młota używałem, mam jeszcze oscylarkai duża i trójkątna sprzęt jak narazie działa jak wściekły mimo że to podobno chińskie badziew to daje radę.

G
MariAnna 2018-10-01 21:03

Re: LUX-TOOLS czy warto inwestować w ten sprzęt???

Ja mam wyrzynarkę, wkrętarkę, strug elektryczny i wyrzynarkę sznurkową, jestem bardzo zadowolona z jakości wykonania A i w/w skarby działają bez zarzutu. Jestem majsterkowiczem amatorem z zamiłowania więc nie eksploatuję codziennie.

G
obibok 2018-10-04 01:34

Re: LUX-TOOLS czy warto inwestować w ten sprzęt???

Od ponad 7 lat pracuje w sieci marketów dla których jest produkowany Lux-tools. Ogólnie zasada jest jedna. Im nowszy sprzęt wyprodukowany przez ta firmę tym gorszej jakości. Przez 7lat sprzęt ten 4 razy zmieniał swój wygląd i to przez kogo byl produkowany. 2011-2012 produkcja przez duży chiński koncern ISC który produkuje einhella. Wszystko to tak naprawdę einhell w niebieskiej obudowie wiec dostęp do części zapewniony(aktualnie takie same akumulatory ma graphit). 2013r produkcje przejmuje firma krzak. Jakość pozostaje ta sama jednak serwis juz sie kończy. Do dnia dzisiejszego jest tam samo. Jakość idzie w dół z prostego powodu,cena musi byc atrakcyjna dla klienta czyli o polowe niższa niż lata wcześniej. Klient traci możliwość serwisowania narzędzi ale w produkcji takiego sprzętu nie chodzi o to zeby kupić i naprawiać tylko po 2 latach kupić następne.

G
Mariusz 2019-03-03 15:58

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Mariusz 2019-05-13 06:54

Re: LUX-TOOLS czy warto inwestować w ten sprzęt???

Witam nie polecam, po upływie gwarancji podczas koszenia nagle zaczęła dymić i silnik padł.

G
ZbychD 2020-05-04 14:21

Re: LUX-TOOLS czy warto inwestować w ten sprzęt???

Odpowiedź mojego przedmówcy bardzo wartościowa i konkretna. Dziękuję. Natomiast odpowiedzi typu: nie szjs chiński bo za tanie nie niosą ze sobą żadnej wartościowej informacji. Autorzy zmarnowali tylko swój czas na zamieszczenie opinii i mój na czytanie bezwartościowego bełkotu.

G
Grewgi 2020-05-16 21:35

Re: LUX-TOOLS czy warto inwestować w ten sprzęt???

Na akumulatorze 20 min pracy. A tak to fajna.

G
krys 2020-06-07 16:18

Re: LUX-TOOLS czy warto inwestować w ten sprzęt???

Mam jest ok

G
Antek 2020-06-16 22:10

Re: LUX-TOOLS czy warto inwestować w ten sprzęt???

Kupiłem ostatnio kosiarkę spalinową tej marki. Używka, w dobrym stanie, rok produkcji 2016. Jak na razie sprawuje się bardzo dobrze. Silnik odpala za pierwszym razem, pracuje cicho i równo. Laweta też trzyma się kupy, nie rdzewieje, duże koła ułatwiają manewrowanie. Kosz się nie wypina samoczynnie jak zdarzało mi się w poprzednich kosiarkach. Zbiornik o pojemności 1l wystarcza na dwie godziny pracy ze średnim obciążeniem. Kosiarka ma siedmiostopniową centralną regulację wysokości koszenia i dwustopniową regulację wysokości uchwytu, a więc jak na tani sprzęt tej klasy całkiem nieźle.

G
Lucek 2020-06-22 09:31

Re: LUX-TOOLS czy warto inwestować w ten sprzęt???

Do tej myjki pasuje osprzęt z lavora

G
Nah 2020-09-10 08:38

Re: LUX-TOOLS czy warto inwestować w ten sprzęt???

Mam cała paletę akumulatorowych narzędzi - dwie wkrętarki, wiertarkę udarową, wyżynarkę, szlifierkę kątową. Wykorzystywane w warsztacie w czasie majsterkowania, przy naprawach samochodu, i często w pracach remontowo-budowlanych. Ktos wcześniej pisał że te narzędzia im nowsze tym gorsze... skoro tak, to znaczy, że te sprzed 6-7 lat musza byc najlpeszymi narzędziami na świecie - swoich uzywam około 1,5 roku i jeszcze się nie zdarzyło, żeby mnie zawiodły. Super sprawa z unifikacją akumulatora. Jeden do wszystkiego. Czekam na kolejne narzędzia tej firmy w tym systemie akumulatora.

G
XXX 2020-11-19 10:56

Re: LUX-TOOLS czy warto inwestować w ten sprzęt???

Posiadam wkrętarkę aku 20v 2Ah i wyrzynarkę w komplecie. Rok prod 2020r. Używam od kilku miesięcy po 2-3godz dziennie przy budowie domu. Miałem wkrętake Boscha ale padł mi akumulator i kupiłem ten zestaw wcale nie tanio (wkrętarka+wyrzynarka+2xaku 2Ah) ponad 300zł. Uważam zakup za udaną inwestycję. Niczym nie odbiega od starego Boscha a nawet uważam że ma lepszy akumulator i szybciej się ładuje.

G
ed 2021-05-25 14:46

Re: LUX-TOOLS czy warto inwestować w ten sprzęt???

kupisz walizeczke wiertarko wkretarki w zestawie z ladowarka i 2 akumulatorami, brawo!!!!, tyle, że z tego zestawu akumulatory nie pasują do piły szablastastej ktora tez mozesz sobie kupić z innymi aku... niemce to potrafia robic ludzi w jajco

G
Elveez 2021-07-09 10:33

Re: LUX-TOOLS czy warto inwestować w ten sprzęt???

Srubokrety tak. Kupilem bity do wykrecania srub zlamanych lipa jak nie wiem miekka stal nawet nie ruszylo a z narzedzia kolek

1 2 3