Einhell - odpady dla Polaków ?

G
Fazi 2019-11-01 14:44

Re: Einhell - odpady dla Polaków ?

A ja wam powiem wszystkim tak, post mało aktualny ale kupiłem kilka lat temu wiertarkę einhella i zniosła bardzo ciężkie warunki. Jedyne co padło to włącznik. Niedawno wymieniony i wiertarka dalej działa. Kupiłem teraz inny sprzęt tej firmy i to nie jak wyżej inny ciemniak pisze, że ci co kupują te sprzęty to ciemniaki bo niemieckie, kupiłem bo cenowo na tle innych wychodzi korzystnie, a jakość miałem okazje przetestować na wiertarce. Czasy się zmieniły, a wraz z nimi jakość. Teraz wszyscy producenci oszczędzają i montują chińskie podzespoły, bo gdyby wszystko działało bez problemu kilkanaście lat, to wszystkie te firmy by padły. Dziś ma wszystko działać określony czas i się zepsuć. A tak na koniec - są gusta i guściki a to tym się nie dyskutuje. Kupcie sprawdźcie i oceńcie sami. Ja niejednokrotnie się przekonałem, że renomowany sprzęt potrafi prędzej paść niż marketowe szmelce. Klucz tkwi w tym aby dopasować urządzenie do tego ile i przez jaki czas będziemy robić. Pozdrawiam serdecznie wszystkich niezadowolonych i zadowolonych.

G
Mar55 2020-04-29 19:02

Re: Einhell - odpady dla Polaków ?

Szukając informacji na temat konkretnego sprzętu, każdy z nas oczekuje informacji rzetelnych od osob, które faktycznie go uzytkują i mogą napisać opinię w tym zakresie. Zatem uwaga do moderatora, aby usuwać opinie osób, ktore się chyba nudzą i opisując narzędzia, ktorych pewnie nawet nie widzieli, wyrażają swoje poglądy tylko chyba dla zabicia czasu.
Pozrawiam

G
Pewnie 2020-09-30 21:43

Re: Einhell - odpady dla Polaków ?

Lidl który zatrudnia wykwalifikowanych maszynoznawcow i elektromechaników na kasach sam pilnuje jakość parkside, na bank

G
Na własne oczy 2022-01-22 10:26

Re: Einhell - odpady dla Polaków ?

Na własne oczy widziałem jak kolega wyjął z pudełka nową, dopiero co zakupioną kątówkę Parksaide, odpalił, przułozył do pręta fi16 i się mocno zadymiło. Spaliło się uzwojenie na wirniku, pojechał i od ręki wymienili. Przeciął pręt moją kontówką Pegazus za niecałe 40 zł. Kupioną przed laty w auchanie. Kumpel spalił drugą kątówkę i moje Verto co mu zostawiłem. Nie ma chłopina ręki, za ciężka, nie wolno cisnąć, sama pod swoim ciężarem ma ciąć. To są narzędzia dla majsterkowiczów a nie dla zawodowców. Rozbierałem dużo narzędzi Parksaide, sporo usprawniłem, są narzędzia co mają wadliwą konstrukcję i muszą się psuć np szlifierka taśmowa. Są też poprawnie zaprojektowane i wykonane. Wkrętarki mają metalowe trybiki, einhell ma plastikowe z białego poliamidu. Ogólnie fizyki nie da się oszukać, gdzie ma być łożysko igiełkowe to nie może być tuleja ślizgowa. Ale cena jest najważniejsza.

G
Ryszard 2023-03-14 09:31

Re: Einhell - odpady dla Polaków ?

Ktoś pechowy to nic nie poradzimy Piłom bateryjnym Einhell 36-35 uszykowałem około 25 m drzewa na opał piła zakupiona tu w Polsce używana trzeci rok i śmiga

1 ... 2 3