Zgłoszenie do moderacji

Re: Wkrętarka AEG czy coś innego?

to musiałeś miec masakrycznego pecha, mam sporo urządzeń aeg i żadnego nie nazwał bym bublem, to jest sprzęt do pracy i sprawdza się w 100%, warte są swojej ceny chociaż i tak w porównaniu z innymi do zastosowań profesjonalnych to cena jest dużo pryzyjaźniejsza dla portfela, nie ma co określać calej marki po jednym urządzeniu, szkoda ze nie wymieniłeś na inny model