Zgłoszenie do moderacji

Re: Wkrętarka AEG czy coś innego?

Kupiłem wkrętarke bs18c i na drugi dzień oddałem ją. Wszystko mi w niej pasowało oprócz tego, że nie wiercila prosto. Jak można takie butle wypuścić. Totalne lekceważenie klienta. Uważają, że większość ludzi tych bubli nie zwróci. To nie jest bubel za stowke tylko ponad 700 zł. Myślałem zamienić, niestety następna była z tą samą wadą. Porażka firmy, ale naiwni pewnie będą kupować nadal.