Zgłoszenie do moderacji

Re: Wkrętarka AEG czy coś innego?

Trzbe uwazac na opinie sprzedawcow takich jak JK i ostroznie podchodzic do np AEG, przynjamniej jesli chodzi o wkretarki. na niemieckim amazonie maja wyjatkowo kiepskie opinie http://www.amazon.de/AEG-4935411979-BS-Powerdeal-Akku-Kompaktschrauber-Set/dp/B0030T13UY/ref=sr_1_9?s=diy&ie=UTF8&qid=1341490214&sr=1-9 http://www.amazon.de/AEG-4935411530-BS-12-Akku-Kompaktschrauber/dp/B00238NELE/ref=sr_1_4?s=diy&ie=UTF8&qid=1341490239&sr=1-4 wynika z nich ze masowo padaja akumulatory.