Zgłoszenie do moderacji

Re: Wkrętarka AEG czy coś innego?

To nadal twierdze że to nie wina AEG. Bo nawet jakby przyjąć że masz rację...to pomyśl troszkę, jak ogniwa li-ion mogą działać przez kilka tygodni góra??!! Za 200zł kupisz einhella z li-ion i będzie on działał przynajmniej 2-3 lata. Swoje pretensje powinieneś kierować do sklepu/sprzedawcy w którym kupowałeś te wkrętarki! Bo to niemożliwe by trafić 4 złe akumulatory na raz. Dla mnie nadal mówisz rzeczy nierealne... Mniejsza z tym, rozumiem że możesz być przez to zrażony do...