Zgłoszenie do moderacji

Re: Wkrętarka AEG czy coś innego?

JK Starałem sie pisać jasno. Kupiłem 2 zestawy, czyli 2 wkrętarki + 4 aku, wszystkie padły przed upływem roku, w tym jedna miała dość energi na obracanie wrzecionem i tyle, więcej nie dawała sie naładować, druga padła bodajże po miesiącu od zakupu. Wybacz ,okresu działania w dniach jakos nie pamiętam. KOlejne dwie przed upływem gwarancji. Wszystkie zostały wymienione na nowe. Minął rok i skończyły żywot, więc sa bez gwarancji. Czy teraz jest to zrozumiałe? Byc może miałem...