Zgłoszenie do moderacji

Re: Wkrętarka AEG czy coś innego?

To może i ja dorzucę od siebie... Kolego Michał - jeśli szukasz wkrętarki to zwróć uwagę na to by akumulatory były "jak najprostsze" oraz łatwo rozbieralne a nie np. klejone, jak padną zawsze możesz nawet samodzielnie wymienić same ogniwa, kupujesz na aledrogo lutownica w rękę i do dzieła - w ostateczności wychodzi dużo taniej. Fakt że LI-ON są lepsze, np maja większą gęstość energii na kg wagi ale i tak się kiedyś zużyją. Ja pół roku temu również stałem przed takim...