Zgłoszenie do moderacji

Re: Wkrętarka AEG czy coś innego?

Bez nicku - to mów poprawnie, bo według wczesniejszej opinii to AEG powinno kosztować 50zł....to raz. Po drugie znowu piszesz źle, bo 2 baterie miałeś padnięte - nie wiem gdzie kupowałeś, ale to raczej nie możliwe by ci ktoś takie sprzedał! Towar sprawdzany jest na miejscu, więc gdyby baterie były martwe obie to to da się od razu zauważyć. Gdy że ktoś ci wcisnął po prosty zepsuty towar! To pretensje do sprzedawcy nie do Firmy. Po trzecie wymienili ci na nowe 2(czyli masz już czerty)...