Zgłoszenie do moderacji

Re: Wkrętarka AEG czy coś innego?

JK nigdzie nie napisałem, ze to była jedna wkrętarka. Wymieniłem 4 aku z fabrycznych zestawów,Jak zapewne wiesz AEG daje przedłużona 3 letnią gwarancje na sprzęt, ale na AKU TYLKO 1 ROK. Dwie baterie nie dały sie naładować od nowości, dwie kolejne padły po kilku miesiącach. Wszystkie wymienione na gwarancji. Niestety za drugim razem już gwarancji nie było. To jest forum na którym wymieniamy sie opiniami o sprzęcie, mnie sie widocznie kiepskie trafiło, dlatego uważam że AEG to...