Zgłoszenie do moderacji

Re: Wkrętarka AEG czy coś innego?

Bez nicku, 4 razy wymieniałeś akumulatory? Przez ile czasu? Szczerze nie wierzę ci, bo gdyby przyjąć nawet że aku Li-ion średnio działałby kiepsko 1,5roku(tyle co NiCd) to wkrętarkę AEG z Li-ion musiałbyś kupić 6 lat temu;] aa sorki AEG ma w ofercie Li-ion od 4 lat... Zresztą nawet gdyby przyjąć że miałeś pecha i jeden z dwóch byłby uszkodzony, to w 4 uszkodzone nie ma bata, ale zmyślasz totalnie taki odsetek kiepskich Li-ion nie ma nawet Parkside albo jakimś Budgecie z praktikera....