Zgłoszenie do moderacji

Re: Wkrętarka AEG czy coś innego?

Różnią się czymś konkretnym czy tylko pomijalne szczegóły?.
Różnice: w nowej BSce mechanizm zapadkowy sprzęgła, akumulator 1,5Ah zamiast 1,3Ah, w wersji 18V uchwyt do 13 mm. Szczegóły to nowa obudowa i trochę lepsze materiały (chociażby pierścień nastaw sprzęgła).
I jaki uchwyt ma ta BSka, 10 czy 13 mm, bo na stronie któregoś sprzedawcy było napisane że 10mm, co dla mnie trochę dziwne.
- Stara BS 14,4Li...