Zgłoszenie do moderacji

Re: Wkrętarka AEG czy coś innego?

Widziałem ten zestawik Metabo, fajna sprawa. Jak uda mi się ucuiłać jeszcze te 50 zł to powyższa propozycja wejdzie w grę. Jak to jest w końcu z tymi metabo BS14, jest model starszy i młodszy tak jak pisaliście wyżej? Różnią się czymś konkretnym czy tylko pomijalne szczegóły? I jaki uchwyt ma ta BSka, 10 czy 13 mm, bo na stronie któregoś sprzedawcy było napisane że 10mm, co dla mnie trochę dziwne.