Zgłoszenie do moderacji

Re: Wkrętarka AEG czy coś innego?

To jest fajna oferta, ale nieco przekracza 700 zł. http://allegro.pl/wkretarka-metabo-bs-14-4-2x1-5-ah-osprz-176-szt-i2402357558.html