Zgłoszenie do moderacji

Re: Wkrętarka AEG czy coś innego?

Naprawdę udar we wkrętarce jest kiepski i to tylko taki chwyt marketingowy?
tak, do tego przez zwiększoną wage na "przodzie" tracisz ergonomie korzystania z niej jako wkrętarki