Zgłoszenie do moderacji

Re: Wkrętarka AEG czy coś innego?

Miałem niedawno DeWalta z serii XRP - w betonie nie dawała zbytnio rady. Jak masz młotowiertarkę, to daruj sobie sobie udar mechaniczny w akumulatorówce. Zyskasz wątpliwą funkcjonalność i cięższe narzędzie. Szukaj porządnej wkrętarki ;-)