Zgłoszenie do moderacji

Re: Wkrętarka AEG czy coś innego?

Ty "bez nicku" ty już wiesz w jakiś lubią padać akumulatory a w jakich nie;) - sam to wymyśliłeś? .
Nic nie wymyślałem. Wymieniłem w sumie 4 baterie li-ion 14,4 v na nowe, ktopre zresztą juz kończą żywot. Wiem to z rozmów z serwisem. Jesteś TYLKO sprzedawcą i najlepsze jest to co sprzedajesz, a czy uczciwe odpowiedz sobie sam. Nie zamierzam wdawać sie z toba w polemikę. AEG to średniej klasy narzędzia promowane przez ciebie na tym forum. Zresztą...